راهنمای انتخاب کرم پودر • انتخاب کرم پودر مناسب با پوست شما وبلاگ واسط کالا

افرادی که دارای پوستهای چرب و مختلط میباشند بهتر است که از این نوع پوشش استفاده نکنند زیرا چهره آنها را براق تر از آنچه که هست نشان میدهد. کرم پودر با کیفیت، نباید در پوست احساس سنگینی و خستگی ایجاد کند و دارای ترکیبات موثر در تقویت و بازسازی بافت های پوستی باشد. کرمپودر بورژوآ مدل «Healty Mix» مدل Dark Beige 55 از نوع مایع پوشش یکدستی روی پوست ایجاد میکند که با ماندگاری بالا و داشتن عصلرهی میوه به طراوت و شادابی پوست کمک خواهد کرد.

بهترین کرم پودر ها با مارک ها و قیمت های مختلف وجود دارند که برای برطرف کردن عیوب چهره و داشتن پوستی صاف بکار می روند. برای داشتن کیفیتی بالاتر نیاز است تا این کرم پودر بتواند از چرب شدن پوست در دراز مدت جلوگیری کرده، مانع از عدم تنفس پوست شده، ماندگاری بالایی داشته، پوشش مناسبی را ارائه داده، ضد تعریق بوده، سطحی یک دست و مخملی ایجاد کرده، بافتی کاملا طبیعی و یک دست ارائه نموده، محافظت مناسبی از پوست به عمل آورده و فاقد ترکیبات مضر و نگه دارنده باشد. ترکیبات این کرم پودر پوست شما را از اسیب های محیطی حفظ می کند و حالت طبیعی و شادابی به پوستتان باز می گرداند.

انتخاب نوع کرم پودر، به جنس پوست و رنگ و میزان حساسیت شما بستگی دارد. پیدا کردن بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی، هماهنگی با رنگ پوست، نوع پوست و دیگر نیازهای شخصی تا حدودی پیچیده است. کرم پودر شانل در فهرست پر طرفدار ترین و بهترین کرم پودر های جهان در سال های اخیر قرار دارد.

این روش پوست را تحریک می کند و باید از کرم ضد آفتاب خوب استفاده کنید و استفاده کردن از کرم های ترمیم کننده و آبرسان هم باید در نظر داشته باشید. از جمله ترکیبات فرموله شده در آن شامل پلی سیلیکون با بازسازی پروتئین های تشکیل دهنده پوست پرداخته، پروتئین بادام پوست را تغذیه، صاف، نرم و مخملی مانند ابریشم نموده، اسید هیالورونیک به عنوان کمیاب ترین ماده آبرسان طبیعی به آبرسانی، رفع چین و چروک، شاداب و نشاط دهنده و شفاف کنند می پردازد. تنها با یکبار استفاده در روز می توانید پوستی بسیار شاداب و طبیعی را داشته باشید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر رژ بانی رژ لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید