راهنمایی برای اطمینان از موثر اجتماعی رسانه بهینه سازی (SMO)

[ad_1]

اخیرا در یک گردهمایی از کارشناسان رسانه های اجتماعی من خواسته شد در مورد چگونه به طور موثر در بهینه سازی وب سایت برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی. همیشه یک موضوع جالب برای من به عنوان من یک مشاور رسانه های اجتماعی خودم را برای 5 سال در حال حاضر. بنابراین من به اشتراک گذاشته افکار من با دیگر کارشناسان در مورد آنچه که من احساس مهم بود, برای, موثر, بازاریابی رسانه های اجتماعی.

امروز من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی که شما بچه ها می توانید استفاده موثر برای بازاریابی رسانه های اجتماعی برای اطمینان بیشتر ترافیک آلی و پایدار خوانندگان در وب سایت شما. بیایید ببینید چه قوانین موثر رسانه های اجتماعی استراتژی بازاریابی هستند…

– اتصال خود را به وب سایت خود را با Facebook صفحه

اگر شما یک وب مستر احتمالا شما در حال حاضر آن را انجام داده. اما فقط در مورد شما نیست آن زمان شما انجام. اتصال وب سایت شما به صفحه رسانه های اجتماعی به شما کمک خواهد کرد ترویج وب سایت خود را به طور موثر بر روی پلت فرم اجتماعی و قابل توجهی تولید ترافیک و خوانندگان برای وبلاگ/وب سایت است. آن را تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی آنلاین و هر عمده و یا آینده وب سایت ها با استفاده از آن هر روز به عنوان بخشی از خود را SMM استراتژی حضور خود را احساس در سراسر اینترنت.

– به روز رسانی حساب توییتر خود را به طور منظم

به روز رسانی وب سایت خود را در حساب توییتر به طور منظم تضمین بیشتر پیروان توییتر که به عنوان بازدید کنندگان وب سایت و دریافت کلمه در مورد آخرین اتفاقات در شرکت خود را. توییتر یک راه عالی برای ایجاد ترافیک و به آن ضربه بزنید به SMO دیوانگی. بنابراین مطمئن شوید که حساب توییتر مرتبط با وب سایت خود را زنده و لگد زدن.

– استفاده از نشانه های اجتماعی

اجتماعی فیس بوک است که یک راه بسیار خوبی برای اجازه دادن به مردم در مورد وب سایت خود را و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به وب سایت خود را ترویج وب سایت خود را در سایت های مانند Digg و Reddit ، آن را یک SMM روش و هر کسی که به این SMO مد زودگذر باید با استفاده از این روش اگر آنها انجام نشده به طوری که در حال حاضر.

مردم را به گله در وب سایت شما نیاز به بیش از صرف بهینه سازی موتور جستجو این روز است.

و SMO است راه مطمئن شات از تولید ترافیک آلی متشکل از افرادی که واقعا علاقه مند در خدمات خود را. فقط به یاد داشته باشید: وب سایت های مانند Facebook و توییتر و مای اسپیس دوستان شما هستند و شما باید شروع به استفاده از آنها را برای بیش از فقط پیدا کردن دوستان قدیمی.

اگر شما هر گونه نمایش داده شد در صورت احساس رایگان به من بدهید و من را به عقب بر گردیم به شما

amigos…

اقامت خوش شانس!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید