[ad_1]

شما نیاز به کلمات کلیدی است که اغلب توسط کاربران وب را در تقاضای بالا در میان رقبای خود است. به منظور پیدا کردن این کلمات کلیدی هستند بسیاری از ابزار تحقیقات کلمه کلیدی را تو را که شما می توانید استفاده کنید. دیگر از Wordtracker وجود دارد ابزارهای دیگر از جمله Google AdWords ابزار و Guidebeam.

اورتور ابزار کلیدی که استفاده می شود رایگان و کمی سریعتر از Wordtracker; از نظر عملکرد آن شبیه به Wordtracker اما نمی خواهد به شما اجازه می دانم که چگونه بسیاری از وب سایت های دیگر هستند که با هدف قرار دادن کلمات کلیدی و یا عبارت کلیدی. این ابزار هر چند قطع شد; جایگزین در حال حاضر کلید واژه ابزار گوگل. اگر شما تغذیه در یک کلمه این ابزار به شما همه مربوط به ترکیبات با استفاده از این کلمه همراه با تعداد جستجوهای انجام شده برای آنها. اگر شما وارد چیزی است که استفاده می شود بسیار زیاد هیچ نتیجه ای خواهد آمد; این به شما می گوید که چند اگر هر یک از جستجوهای انجام شده برای آن کلمه یا عبارت است.

کلید واژه ابزار گوگل به شما می دهد پتانسیل کلمات کلیدی برای استفاده در خود را در جستجوگرها و بازاریابی تلاش و به شما می دهد آمار گوگل در این شرایط همراه با موتور جستجو استفاده (و روند در فرکانس جستجوها برای این شرایط). ویژگی های دیگر از کلید واژه ابزار گوگل عبارتند از:

  • مرتب سازی نتایج جستجو برای کلمه کلیدی انتخاب شده توسط محبوبیت سابقه در AdWords برنامه هزینه و پیش بینی موقعیت.
  • کلمه کلیدی ساده دستکاری – شما می توانید کلمات کلیدی را انتخاب کنید به صورت جداگانه و یا اضافه کردن تعداد زیادی در یک بار.
  • جستجو برای کلمات کلیدی در هر URL را مشخص کنید. این ابزار همچنین می توانید با جستجو در صفحات مرتبط و یا از این آدرس.
  • پایگاه داده ها از آمار است که به طور منظم به روز شده به طوری که کلمات کلیدی و عبارات کلیدی در دسترس هستند به عنوان آنها می آیند تا.Guidebeam:

Guidebeam دات کام یکی دیگر از کلمه کلیدی خوب ابزار. جستجو برای یک کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی را و آن را نیز نشان می دهد جستجو های مرتبط. آمار آن را می دهد برای هر کلمه یا عبارت است که وزن by relevance. همه از این ابزار کلمه کلیدی می تواند کمک بزرگی به کسانی که نیاز به انجام تحقیقات کلمه کلیدی برای اهداف جستجوگرها برای وب سایت خود را.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *