دو بازی سرنوشت ساز شهرداری آستارا برای تفاضل گل

[ad_1]

ایسنا/گیلان کاپیتان تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: تیم ما در دو بازی باقیمانده فقط برای تفاضل گل و کم کردن فاصله با تیم صدرنشین بازی خواهد کرد.

سیداحمد سیدصالح آهی در کنفرانس خبری پیش از بازی با شهرداری همدان در چارچوب هفته های پایانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، اظهار کرد: در این دو بازی باقیمانده، تیم شهرداری آستارا به حمایت های رسانه ای بیش از گذشته نیازمند است.

وی با تأکید بر اینکه به طور یقین تیم شهرداری آستارا به غیر از پیروزی با گل بالا فکر نخواهد کرد، یادآور شد: جدول گروه ما مبین این است که ما باید تفاضل ۶ گل خود را با صدرنشین جبران کنیم تا کار به اما و اگر نکشد.

آهی با اشاره به اینکه رسیدن به هدف اختلاف گل، آسودگی خیال برای صعود به دسته یک را به همراه دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم که همه بچه ها آمادگی کامل را برای دیدار فردا داشته باشند.

وی به تمرینات تیم طی چند روز گذشته و عمل به خواسته سرمربی اشاره کرد و توضیح داد: بازیکنان، تست ها و آزمایش های سلامت خود را به شکل مرتب انجام داده اند و همگی برای یک بازی سرنوشت ساز آماده هستند.

به گزارش ایسنا، در هفته ماقبل پایانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال شهرداری آستارا روز سه شنبه (۲۱ مرداد) در استادیوم تختی بندر انزلی مقابل شهرداری همدان به میدان خواهد رفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید