دومین کمپ تبلیغاتی ترامپ علیرغم انتقادات بسیار برگزار می‌شود

[ad_1]

علیرغم افزایش آمار کرونا در ایالات متحده، ترامپ در ۱۱ ژوئیه در جمع هواداران در دومین کمپین تبلیغاتی خود در نیوهمپشایر سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا،‌ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، علیرغم افزایش شدید میزان مبتلایان به ویروس کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در آمریکا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور قصد دارد دومین گردهمایی انتخاباتی خود را نیوهمپشایر برگزار کند.

ترامپ روز شنبه ۱۱ ژوئیه در جمع هواداران خود در فضای باز نیوهمپشایر سخنرانی خواهد کرد.

پیش از این کاخ سفید تمامی رویدادهای انتخاباتی را به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر انداخته بود. با این حال ترامپ روز ۲۰ ژوئن اولین همایش انتخاباتی خود را در اوکلاهاما برگزار کرد که با انتقادات بسیاری مواجه شده بود. شش تن از اعضای تیم وی در تولسا به کروناویروس مبتلا شدند و ده‌ها تن از افسران پلیس و سرویس مخفی آمریکا که در همایش انتخاباتی ترامپ در تولسا فعالیت داشته به مدت ۱۴ روز به قرنطینه رفتند.

در بیانیه جدید کمپین انتخاباتی ترامپ از همه افرادی که قرار است در این همایش شرکت کنند خواسته شده است که ماسک بزنند و از مواد ضدعفونی استفاده کنند که در محل سخنرانی تدارک دیده شده است.

طبق آمارهای دانشگاه جانز هاپکینز شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از ۲/۸۵ میلیون نفر رسیده و ۱۳۰ هزار نفر نیز جان باخته‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید