دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

این مورد به افراد کمک می کند بهتر بخوابند، تمرکز بیشتری داشته باشند و یا متناسب با حال و هوای خانه نور را تنظیم کند. با کلید سنتی، روشنایی ثابت دارد و نمی توان آن را تنظیم کرد. در ابتدا باید تعریف هوشمند سازی را بدانیم و از آن مهمتر بدانیم تجهیزات خانه هوشمند چیست. با داشتن یک سیستم روشنایی هوشمند شما می توانید چراغ ها را فقط با زدن یک دکمه روی تلفن همراه یا تبلت یا کنترلر مرکزی، آنها را خاموش و روشن کنید. نکات مورد توجه در ساخت کانکس عابر بانک همواره ساخت کانکس عابربانک همراه با چالش ها و حساسیت هایی بوده که شاید در دیگر اشکال سازه های پیش ساخته کم اهمیت تر باشند و همین امر سبب می گردد تا نکات ویژه ای در ساخت این سازه ها به وجود آید.شاید کمتر سازه ای در خانواده سازه های پیش ساخته وجود داشته باشد که موضوع امنیت در آن به اندازه کانکس عابر بانک اهمیت داشته باشد چرا که داخل این سازه ها یک دستگاه ATM با مقدار قابل توجهی وجه نقد قرار گرفته که می تواند انگیزه خوبی برای سارقان باشد و دوم اینکه خود دستگاه و تجهیزات الکترونیکی همراه آن نیز معمولا ارزش بالایی داشته و اگر دچار آسیب فیزیکی شوند، خسارت زیادی به بانک مربوطه وارد می شود.

اگرچه لامپهای کممصرف و معمولی طرفداران زیادی دارند اما با عبور از قرن بیست و یکم، تحولی در طراحی و فنآوریها ایجاد شده است که این لامپهای معمولی دیگر برآوردهکنندهی نیازهای یک زندگی مدرن نیستند. در حالی که اتاق خواب ها برای ایجاد خلق و خوی آرامش بخش، نور روز کم دارند. هر کدام از این روشها امتیازها و نارساییهایی دارند. پس خریداران به سمت چراغ های اسمارت کشیده شدند ، از جمله انتخاب های عالی شامل نام هایی مانند Wyze ، Sengled و Philips Hue می شود که می توانید با کمتر از ۱۵ دلار در هر لامپ تهیه کنید. این روزها حتی خرید لامپ های فانتزی تغییر رنگ چندان سخت نیست ، زیرا گزینه های خوب آزمایش شده از مارک های معتبر مانند GE با قیمت کمتر از ۳۰ دلار در دسترس است. روشن یا خاموش کردن چراغ ها می تواند کاری سخت و طاقت فرسا باشد زیرا قبل از روشن کردن چراغ ها باید به سمت کلید روشنایی بروید. شما به راحتی با در دست داشتن مجوز نصب کانکس مطبوعاتی به اداره برق مراجعه نموده و ایشان در محل شما حاظر و یک انشعاب برق به همراه یک کنتور تک فاز با برق 220 ولت به شما خواهند داد مگر اینکه محدوده کاری شما خارج از شهر و در فضایی باشد که کابل برق وجود نداشته که در چنین فضایی نیز فروش مطبوعات محتمل بنظر می رسد.

سیستم BMS قابلیت کنترل و مدیریت کلیه تجهیزات و عملکردهای ساختمان را از طریق ابزارهای ارتباطی هوشمند نظیر اینترنت، تلفن همراه و رایانه شخصی، از هر نقطه از دنیا فراهم می آورد. قسمت بازشوی بزرگ آن هم با پنجره دوجداره بازشو و هم با شیشه سکوریت بنا به سفارش قابل اجرا می باشد.برای حفاظت از سازه در برابر سرقت نیز هم حفاظ هایی بصورت نرده آهنی و هم صفحه هایی از ورق آهنی به ضخامت دو میلیمتر بصورت کشویی می توان برای آن در نظر گرفت کانکس مطبوعاتی معمولی نیز دارای سیم کشی برق بصورت رو کار بوسیله داکت های استاندارد و قرار گیری کلید و پریز در محل های مورد نیازمی باشد و برای روشنایی سازه از داخل روی سقف آن چراغ مهتابی و از بیرون چراغ تونلی با حباب ضد آب نصب می گردد. زمان اجرای هوشمند سازی ساختمان ها وابسته به نوع خدمات و تجهیزات هوشمند ساختمانی مورد نیاز برای آن ها متغیر است. مثلا زمان خواب یا مطالعه شبانه شدت نور کم شود یا برای مدیتیشن که نیاز به آرامش بیشتری است شدت روشنایی کم شود. نیاز ما در شبانه روز به نور چراغ ها متغیر است چراکه نور خورشید در ساعات اول روز شدت بیشتری دارد و وقت رو به غروب میرود هوا تاریک تر و نیاز به نور چراغ در خانه بیشتر می شود.

یکی از مزیت های کولر گازی توانایی تامین گرمایش در فصول سرد است که باعث می شود بسیاری از مردم در سال های اخیر به تجهیز خانه خود با این سیستم روی بیاورند. لامپ یکی از بزرگترین اختراعات قرن نوزدهم در جهان است که به طور کلی شیوهی زندگی بشر را تغییر داد و راحتی استفاده از روشنایی در خانهها را فراهم کرد. مطمئناً پیاده روی یک ورزش سالم است. نصب عابر بانک در ترمینال ها ، ایستگاه های مترو و قطار ، در پیاده رو های پر تردد ، در مجتمع های بزرگ اداری، تجاری و مسکونی از مهمترین محل های استفاده از کانکس ATM بانکی می باشد. یکی از بهترین موارد در نورپردازی هوشمند کنترل شدت روشنایی هوشمند می باشد. یکی از فواید سیستم هوشمندسازی خصوصاً در روشنایی مصرف بهینهی انرژی و حفاظت از منابع نیرو قیمت لوازم هوشمند سازی خانه است. در این میان از سیاست های تشویقی، اجباری کردن کاربران برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان و نگرانی از تغییر آب و هوایی نیز میتوان بعنوان عوامل پیشرفت خانه های هوشمند نام برد. بررسی کیفیت محصولات و تجهیزات نیز بسیار نکته حائز اهمیتی می باشد. مهمترین استفاده از این کیوسک ها برای ایستگاه های سلامت ، پارکینگ دوچرخه های عمومی ، کیوسک های مشاوره های اجتماعی و دکه های پلیس می باشد.از نظر ابعاد نیز این سازه ها ممکن است از یک کیوسک 2 متر مربعی تا 30 متر مربعی متفاوت و با فرم و رنگ های مختلف تولید گردد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد لوازم هوشمند سازی خانه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید