دوره جامع آموزش سئو 128 ساعته

اگ فردی مایل به یادگیری روش های بهبود رتبه سایت در گوگل باشد از کجا شروع کند؟ البته مزیت یادگیری سئو در کاهش هزینه های تبلیغاتی به همین مورد ختم نمی شود. البته توجه داشته باشید که نتیجهی سئو سایت به سرعت خود را نشان نمیدهد، اما اگر شما دوره آموزش سئو را دیده و مطابق با آن عمل کرده باشید، پس از گذشت مدت زمان مشخصی متوجه میشوید که جایگاه سایت شما بالاتر رفته است. برای اینکه وب سایت ها و محتواهای جدید نیز از گرفتن رتبه بی نصیب نمانند گوگل، هانی مون را ایجاد کرد، در واقع ماه عسل گوگل نوعی هدیه گوگل به وب سایت ها و محتواهای جدید است. از طرفی گول نیز سایت هایی که عملکرد و سرعت بهتری دارند رادر رتبه های بهتری قرار می دهد. سرعت انتشار محتوا توسط آنها را بفهمید. پس اگر شما می خواهید که در مقابل این موتورهای جستجو به بهترین نتایج دست یابید باید بتوانید پیش بینی کنید که مخاطبان شما به چه نوع محتواهایی نیاز دارند و به دنبال چه مطالبی هستند، سپس آن مطالب را به بهترین شکل برای آنها فراهم نمایید. سئو مبحثی فراگیر است و مطالب زیادی را در بر میگیرد که میبایست در انسجام و هماهنگی با همدیگر پیش برده شوند.

در آموزش سئو تاکید زیادی بر ریسپانسیو بودن سایت ، سازگاری با موبایل ، کاهش زمان بارگزاری، تجربه کاربری ، ارائه اطلاعات و محتوای ارزشمند به کاربران می شود که همه این موارد به بهبود عملکرد سایت می انجامد. یا ابزارهای دیگری مثل ابزارهای دیدن امور سایتها که به کمک آن میتوانید هر کاری که ادمین سایت مورد نظرتان انجام داده است را ببینید و از همه مهمتر بدانید چه بک لینکهایی را تهیه کرده است تا به رتبههای برتر رسیده است. ولی از همه این موارد که گذر کنیم میتوان گفت پر اهمیتترین نکته برای یادگیری سئو در این است که، سئو کم هزینهترین روش برای بیشترین حجم بازاریابی اینترنتی است. شما می توانید با یادگیری اصول و روش های موثر در بهبود شرایط و عملکرد سایت ، نه تنها سایت خود را مدیریت کنید بلکه با توسعه محتوا ، افزایش صفحات براساس کلمات کلیدی ، روز به روز مخاطبان بیشتری کسب کنید. اما در صورتیکه به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارید می توانید از مقالات و منابع آموزشی که توسط وب سایت سئوبهینه ارائه می شود استفاده نمایید. شما می توانید برای اینکه در سریع ترین زمان ممکن به سئو تسلط پیدا کنید کاملترین فیلم آموزش سئو از آکادمی 98 را که توسط هادی قربانی متخصص و کارشناس سئو تدریس شده است را ببینید.

سئو در واقع مجموعه ای از روش ها جهت بهبود رویت و ارتباط وب سایت ها و قرار گرفتن در صفحه نتایج موتورهای جستجو است. البته برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل باید کمی صبور باشید و با دقت و بااستفاده از روش های قانونی مبتنی بر استانداردهای گوگل سایت خود را بهینه کنید. تفاوتی ندارد که سایت شما چه نوع کاربری ( خبری ، فروشگاهی ، سازمانی ، تبلیغاتی ) یا ر چه حوزه ای فعالیت دارد و حتی با چه پلتفرم و روشی طراحی شده باشد ، برای دیده شدن بهترین گزینه ارتقا رتبه در موتورهای جستجوست و آموزش سئو به شما کمک می کند به این هدف دست پیدا کنید. همچنین ویدئوهای آموزشی زیادی به زبان انگلیسی وجود دارد که مشاهده آنها می تواند دانش شما را افزایش دهد. افزایش سرعت سایت در سئو تکنیکال اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از دلایل اهمیت سئو ، بهبود عملکرد سایت با افزایش سرعت ، کاهش زمان بارگزای و ایجاد تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان است. چرا یادگیری سئو پیشرفته ضروری است؟ حتما به یاد داشته باشید در آموزش های کاربردی SEO درست و استاندارد, کاملا شما را از انجام کارهای سئو کلاه سیاه ممنوع کرده اند چرا که به احتمال زیاد با انجام کارهای سئو کلاه سیاه شما به لیست سیاه موتورهای جستجو مخصوصا گوگل که به نام “گوگل پنالتی” میباشد, منتقل خواهید شد.

یکی از متداول ترین سوالاتی که توسط کاربران مطرح می شود این است که اهمیت آموزش سئو چیست و چرا بهینه سازی سایت ضرورت دارد؟ هرچه در SERP بالاتر باشید شانس کلیک شما بیشتر است. انجام چنین کاری باعث میشود تا وقتی کاربران تصویر خاصی را بر اساس کلیدواژه یا عبارت مشخص جستجو میکنند، با تصویر استفاده شده در سایت یا پست وبلاگی شما هم مواجه شوند. سئو داخلی چیست؟ سئو داخلی یا درون صفحه چیست؟ که با مطالعه این مقالات و منابع اطلاعات کاملی در رابطه با موارد کلیدی همچون سئو محلی ، الگوریتم های گوگل ، تغییرات موتورهای جستجو ، بهینه سازی سایت های وردپرس و جوملا ، آموزش تولید محتوا ، نحوه ساخت بک لینک و لینکسازی داخلی و سایر اصول سئو بدست می آورید. برخی از مواردی که شامل سئو سازی داخلی سایت می شود را در ادامه برای شما لیست کرده ایم. این شرکت کار خود را از سال 1381 در تهران آغاز نموده و تا به امروز به فعالیت خود ادامه میدهد. با این تفاوت که با یادگیری سئو نیازی نیست که هزینه ای برای بهینه سازی سایت خود به شرکت یا فرد دیگری بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید