دوره‌های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره‌وری‌ست

[ad_1]

ایسنا/فارس فرماندار شهرستان لامرد برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای پر کردن خلاء های علمی و بهبود بهره وری در کشور دانست.

حسین شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با گرامیداشت چهلمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی اظهار داشت: جهاددانشگاهی حلقه رابط صنعت و بازار کار و آموزش دانست و گفت: اگر آموزش را جدی بگیریم بسیاری از مشکلات حوزه کار و اشتغال حل می شود. دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهبود بهره روی است.

وی جهاد دانشگاهی را نهادی فرا جناحی خواند و گفت: جهاد دانشگاهی بر خلاف سایر دستگاه ها از سواد بالاتری در امر مدیریت برخوردار است و ضرورت دارد این نهاد به مردم، نیروهای کار و صنعت شناسانده شود.

فرماندار لامرد با اشاره به شتاب و توسعه صنعت در منطقه تصریح کرد: درحال پیگیری های لازم برای توسعه فیزیکی و ارتباط و تاثیرگذاری جهاددانشگاهی مرکز لامرد با صنعت و به دنبال آن تربیت نیرو و پرکردن خلاء های آموزشی و علمی هستیم.

حسین شبانی نژاد با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: فضای خبرنگاری، فضای انتقال اطلاعات دقیق و واقعی به مردم است. در فضایی که گردش آزاد الاعات وجود داشته باشد جامعه به بالندگی می رسد.

وی افزود: خبرنگاران باید مراقب باشند با ایجاد التهاب در زمین دشمن بازی نکنند و آرامش مردم بهم نزنند. خبرنگارهانباید اجازه دهند به ابزاری برای احزاب یا صاحبات قدرت تبدیل شوند و به رسالت خود بپردازند.

فرماندار لامرد فعالیت های خبرگزاری ایسنا در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد: خبرگزاری ایسنا یک برند در کشور است که مورد اعتماد مردم قرار گرفته و در شهرستان لامرد هم در کنار نقد عملکردها، دستاوردها وخدمات دولت را به درستی منعکس کرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید