دوباره تمام بیمارستان‌ های قم درگیر کرونا شدند

[ad_1]

ایسنا/قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:110 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کامکار بستری هستند، در بیمارستان فرقانی 40 بیمار کرونایی بستری هستند و همه بیمارستان های استان نیز پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا را انجام می دهند.

محمدرضا قدیر شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: متاسفانه روند رو به افزایش تعداد بیماران کرونا در قم مثبت است و این موضوع جای نگرانی است.

وی با بیان اینکه به کمک مردم استان نیاز داریم تا بحران کرونا را کنترل کنیم، افزود: درحال حاضر 215 بیمار مبتلا به کرونا در قم بستری هستند که از مردم تقاضا داریم موارد بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان کرد: روز گذشته در ستاد استانی بحران کرونا مصوبه خوبی داشتیم و قرار شد همه تجمع ها شامل جشن عروسی، مراسم ختم و تشییع جنازه لغو شود و هر گونه تجمعی که امکان انتشار ویروس کرونا را دارد نیز برگزار نشود.

قدیر با بیان اینکه مردم حتما از ماسک استفاده کنند، عنوان کرد: در ادارات و سازمان و نهادهای استان استفاده از ماسک اجباری شده است، می توان از ماسک خانگی استفاده کرد و در مکان های غیردرمانی  نیز اجباری وجود ندارد که از ماسک های طبی استفاده شود.

وی گفت: 110 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کامکار بستری هستند، در بیمارستان فرقانی 40 بیمار کرونایی بستری هستند و همه بیمارستان های استان نیز پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا را انجام می دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید