دوئل برای جام سوم در لیگ بیست و یکم فوتسال

[ad_1]

بازی برگشت فینال لیگ برتر فوتسال در شرایطی عصر جمعه در تبریز برگزار می‌شود که تیم مس سونگون با پیروزی در بازی رفت شانس بیشتری برای تصاحب جام قهرمانی دارد.

به گزارش ایسنا، تیم‌های مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان از ساعت ۱۸ جمعه ۶ تیر در سالن شهید پورشریفی تبریز با هم روبرو می‌شوند.

بازی رفت فینال لیگ برتر فوتسال که جمعه هفته قبل در اصفهان برگزار شد با برتری ۴بر۳ مس به پایان رسید تا شاگردان علی افضل با یک برد ارزشمند در خانه حریف مصمم به تکرار این نتیجه و رسیدن به سومین قهرمانی پیاپی باشند.

در سمت دیگر گیتی پسند که در بازی رفت ستاره خود یعنی اصغر حسن زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت امیدوار است در بازی برگشت با کمک این بازیکن بتواند شکست بازی رفت را جبران کرده  و بازی را به سود خود خاتمه دهد. در صورت پیروزی گیتی پسند در این بازی دو تیم مسابقه سوم خود را روز ۱۰ تیرماه در کرمان برگزار می‌کنند.

بر خلاف بازی رفت در بازی برگشت شاهد حواشی پیش از  بازی نبودیم و دو تیم این‌بار قصد دارند تمام تمرکز خود را معطوف به روز بازی کرده تا نتیجه را به سود خود خاتمه دهند. هر دوتیم گیتی پسند و مس سونگون دو بار سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارند که در صورت رسیدن به قهرمانی در لیگ بیست و یکم، به اولین تیمی تبدیل می شوند که سه قهرمانی در ادوار لیگ برتر دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید