ده تا از بهترین آندروید رایگان, اخبار, نرم افزار

[ad_1]

یکی از منطقی ترین و مفید گروه بندی برنامه های کاربردی اندروید اخبار نرم افزار. آن را فقط باعث می شود حس به یک یا بیشتر از این برنامه های رایگان بر روی تلفن خود را به طوری شما می توانید برای دریافت اخبار شما می خواهید زمانی که شما می خواهید. به طور معمول همه بزرگتر منابع خبری ارائه برنامه های کاربردی خود را رایگان از هزینه ساخت این رایگان, اخبار, برنامه های حتی بزرگتر بدون ذهن و بسیار خوشحال. این همه برگ با یک تصمیم بزرگ را: که یکی (ع) برای دانلود. نگرانی ثانویه شما همچنین باید در نظر بگیرید این است که آیا شما می خواهید یک محلی اخبار برنامه. دوباره, این تقریبا همیشه رایگان برای دانلود; اما کیفیت این فوق العاده متفاوت و it's واقعا بازار-با-موضوع بازار. البته بزرگتر بازار خود را بهتر, آندروید, اخبار, برنامه ها باید باشد و این خط از تفکر معمولا صادق است.

با توجه که بسیاری از رایگان اندروید, اخبار, برنامه برای دانلود, تنها راه برای آن را کشف کردن است که به یادگیری بیشتر در مورد آنها. در اینجا برخی از حاشیه اطلاعات در مورد 10 تا از بهترین آندروید اخبار برنامه ها:

فردا نیوز
مانند کانال های تلویزیونی و برنامه نویسی این برنامه رایگان اندروید تمایل به ارائه اخبار آن از محافظه کارانه تر نقطه نظر و طیف. فاکس نیوز کاربران فراهم می کند با آخرین اخبار و به روز رسانی از مردم پشت فاکس نیوز شبکه. شما می توانید کنترل تعدادی از خوراک و نوع اخبار شما دریافت خواهید کرد!

Tech Buzz Widget
می خواهم به دانستن در مورد آخرین فن آوری از جمله هر گونه اخبار در مورد سیستم عامل آندروید, بازی و اسباب بازی های تلفن همراه? اگر چنین است این بازی رایگان اندروید اخبار نرم افزار نرم افزار مناسب برای شما است.

Phandroid
این است یکی دیگر از برنامه ارائه اخبار در فن آوری های تلفن همراه تو رفتگی در دیوار. این یکی از تخصصی تر نسبت به اطلاعات و اخبار و شایعات در آخرین مورد سیستم عامل آندروید و اندروید.

Pulse News Reader
این اندروید اخبار نرم افزار خواهد شد در واقع شما می خواهید به استفاده از تلفن آندروید خود را بیشتر و بیشتر به خاطر جمع آوری اخبار و اطلاعات است. هدف آن است که به خواندن منابع خبری مورد علاقه خود را آسان تر و کارآمد تر. در آن طول می کشد مورد علاقه خود را در سایت های خبری و جدا و سفارشات آنها را به یک نگاه کاملا متفاوت است که's آسان تر به خواندن و مرور از طریق. آن است که واقعا یک برنامه عالی برای.

NYTimes for Android phone
این یکی از برنامه های است که هیچ چیز نباید نیاز به توان گفت. آن's از یکی از مورد اعتماد ترین و محبوب ترین منابع خبری در جهان است. در حال حاضر شما می توانید بخوانید معروف نیویورک تایمز مقالات بدون پرداخت برای کاغذ!

AP Mobile
این یکی از مورد علاقه های رایگان اندروید برنامه اخبار از ده ها هزار نفر از کاربران. AP تلفن همراه به شما می دهد دسترسی منحصر به فرد به تمام آسوشیتد پرس اخبار – همان منبع فراهم می کند که اخبار به هر خروجی اخبار در سراسر جهان است.

اخبار بی بی سی
این برنامه فراهم می کند آخرین اخبار از یکی از قابل اعتماد ترین منابع خبری در جهان است. آن's بسیار جمع و جور و راحت است; شما هرگز از دست یک رویداد خبری مهم جهان دوباره با اخبار بی بی سی در گوشی آندروید خود را.

اکسپرس نیوز
یکی از ارزشمند ترین رایگان آندروید برنامه اخبار در اطراف بیان اخبار به شما می دهد دسترسی سریع به بیش از 300 ارائه دهندگان اخبار در سراسر جهان است. از خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس به بیشتر موضعی منابع مانند کانادا ، این لیست در می رود و در و عالی برای کسانی که دوست دارند به این خبر را از بسیاری از منابع.

ایالات متحده آمریکا امروز
رسمی ایالات متحده آمریکا امروز برنامه است که قطعا یکی از بهترین آندروید رایگان برنامه اخبار در اطراف. دریافت آخرین اخبار (رویدادهای کنونی, هوا, ورزش, جامعه, و بیشتر) از یکی از mot منتشر روزنامه ها در ایالات متحده است.

NewsRob (Google Reader / RSS)
این برنامه رایگان اندروید است که آر اس اس / اتم سخنگو که همگام سازی جدید ترین مقالات و مطالب از فید. این خودکار-همگام سازی با گوگل ریدر و اجازه می دهد تا به صورت جزئی تغذیه در مورد شما می خواهید به عنوان خوانده شده مقالات نیست. به راحتی گفت, it's یکی از بهترین آر اس اس / اتم خوانندگان در دسترس است.

[ad_2]

Source by Jed Lampi

دیدگاهتان را بنویسید