دهمرده: محل تشکیل جلسات کمیسیون‌های تخصصی تغییر کند

[ad_1]

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی خواستار تغییر مکان برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای رعایت پروتکل‌های مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی شد.

به گزارش ایسنا، حبیب‌اله دهمرده در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی اظهار کرد: درخواست ما این است که جلسات تعدادی از کمیسیون‌ها در صحن مجلس شورای اسلامی، کمیسیون اصل ۹۰ یا کمیسیون تلفیق تشکیل شود، زیرا دفاتر کمیسیون‌ها کوچک است و با حضور افراد فشرده می‌شود و بسیار خطرناک است. برخی همکاران نماینده هم در مجلس به کرونا مبتلا شدند لذا این موضوع شوخی‌بردار نیست.

دهمرده در تذکر دیگری خواستار رعایت شأن و جایگاه مجلس شورای اسلامی شد و اظهار کرد: همه ما در مورد گرانی و گرفتاری مردم مکلف هستیم باید برای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتت فکری کنیم.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: از روسای کمیسیون‌ها و هیات رییسه می‌خواهیم کار را اینطور تنظیم کنند؛ خصوصا آنهایی که مهمان دعوت می‌کنند و جمعیت بیش از ظرفیت است از قبل هماهنگ کنند تا در سالن مشروطه، کمیسیون اصل ۹۰، کمیسیون تلفیق و تالار آیینه شرایط استاندارد کرونا رعایت شود و جلسات در این مکان‌ها برگزار شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید