دلایل عدم تیم‌داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست

[ad_1]

ایسنا/خوزستان رئیس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این‌که هنوز دلایل عدم تیم‌داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست، گفت: عدم تیم‌داری در لیگ برتر بسکتبال کشور تصمیمی نیست که مسئولان باشگاه پتروشیمی صلاحیت گرفتن آن را برای کل اهالی بسکتبال خوزستان داشته باشند.

مجتبی پیرعباسی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بلاتکلیفی درباره حضور یا عدم حضور پتروشیمی بندر امام در لیگ بندر بسکتبال کشور، اظهار کرد: از زمانی که بحث حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ برتر جدی شد، آقای معاوی مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در ابتدا بیماری کرونای خود را مطرح کرد و به همین دلیل پاسخگوی ما نبود. بعد از آن نیز تماس‌های زیادی با آقای معاوی داشتیم، پیامک دادیم، حتی نامه رسمی هم به باشگاه ارسال کردیم و از طریق دوستان پیگیر موضوع بودیم ولی تمام تلاش‌های ما بی‌پاسخ ماند. خیلی تلاش کردیم تا دیر نشده است دوستانه در خصوص حضور یا عدم حضور پتروشیمی بندر امام اطلاعاتی به دست بیاوریم اما متاسفانه نشد.

وی بیان کرد: آقای طباطبایی رئیس فدراسیون نیز به قضیه ورود و به باشگاه نامه رسمی ارسال کرد و حتی با مسئولان باشگاه تماس گرفت اما پیگیری‌های او هم بی‌پاسخ ماند. از طرفی نیز هواداران پتروشیمی با ما تماس می‌گرفتند یا به هیات مراجعه می‌کردند و درخواست پیگیری این موضوع را داشتند و می‌خواستند حداقل جواب روشنی به آن‌ها بدهیم اما متاسفانه خود ما هم جواب واضحی از سوی مسئولان پتروشیمی دریافت نکردیم و اکنون هم نمی‌دانیم که این تیم چه سرنوشتی خواهد داشت.

رئیس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این‌که هنوز نیز دلایل عدم تیم‌داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست، افزود: اگر بحث آن‌ها هزینه است که باید هزینه را مدیریت کرد. به طور مثال اگر فصل گذشته N‌ تومان برای تیم‌داری هزینه شده است، به این صورت نیست اگر امسال ۲N تومان به عنوان بودجه محقق نشد، دیگر نمی‌شود پتروشیمی در لیگ برتر حضور داشته باشد. بلکه معتقدم پتروشیمی با نصف هزینه سال گذشته نیز می‌تواند نتایج خیلی خوبی در فصل آینده لیگ برتر کسب کند. این‌که پتروشیمی بخواهد کلا تیم‌داری نکند، پاک کردن صورت مساله است.

وی خاطر نشان کرد: حتی با استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این زمینه صحبت کردم و قرار شد استاندار موضوع را پیگیری کند. ضمن این‌که قرار است مدیرکل ورزش هم از طریق وزارت ورزش پیگیر موضوع باشد. حتی به مسئولان وزارت نفت نیز مراجعه کردیم و آن‌ها موضوع را به مسئولان باشگاه ارجاع دادند؛ پس یعنی مشکل درون خود باشگاه است.

پیرعباسی گفت: عدم تیم‌داری در لیگ برتر بسکتبال کشور تصمیمی نیست که مسئولان باشگاه پتروشیمی صلاحیت گرفتن آن را برای کل اهالی بسکتبال خوزستان داشته باشند. به هر حال آقای معاوی ممکن است اکنون مدیرعامل باشگاه باشد ولی سال دیگر جای خود را به فرد دیگری بدهد. پس این‌که این اتفاق به نام آقای معاوی برای ورزش بسکتبال خوزستان و ماهشهر بیفتد، زیبنده نیست. البته در این زمینه پیش‌داوری نمی‌کنیم و امیدوارم خود آقای معاوی پاسخگو باشد و مردم را از این بلاتکلیفی خارج کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید