[ad_1]

در هنگام ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار آنلاین تجزیه و تحلیل رقابتی همراه با تحقیق در مورد کلمات کلیدی برخی از اولین چیزهایی که یک انجام خواهد شد. این برای تلفن های موبایل پیچیده اما کاملا به سادگی ما را فقط چک کنید که در صفحه اول گوگل برای ما خاص موضوع یا کلمه کلیدی (بازدید کنندگان). ما را نیز چک کنید که چگونه بسیاری از سایت ها به عقب می آیند در نتیجه هنگامی که انجام یک جستجو برای “چگونه برای شروع یک کسب و کار آنلاین” و یا موضوع خود را انتخاب کنید. آیا شما متوجه است که من با قرار دادن این عبارت در نقل قول کنم ؟ هنگام انجام جستجوی خود را شما می توانید جستجو را انجام دهد اما پس از آن انجام یکی را با موضوع و یا کلمات کلیدی در نقل قول. این به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از وب سایت است که کلمه یا عبارت در عنوان برچسب از وب سایت. در کوتاه مدت آن را به شما می دهد یک ایده از سطح مهارت سازندگان این سایت. با عرض پوزش اگر این پایه به شما, من در حال حاضر حرکت به پیچیده تر همه چیز.

چند ابزار رایگان برای رقابتی بررسی هستند “s.e.o toolbar” از “Seo کتاب”. این ابزار رایگان است و فقط یکی از بسیاری از خارج وجود دارد, اما آن را خوب است برای مثال اهداف است. من لذت می برد با استفاده از “ترافیک تراویس” اما آخرین بار که چک آن را به نظر می رسد این یک پرداخت برای محصول. این ابزار به عملکرد یک ثروت از اطلاعات مانند چگونه بسیاری از لینک با اشاره به وب سایت رتبه صفحه و لیست در می رود.

در حال حاضر در هنگام نصب یک سایت شروع کردم و با تلاش برای یادگیری HTML و سپس زحمت ویرایش این وب سایت زمانی که مورد نیاز است. سپس به من وردپرس wow چه تفاوت. نه تنها آن است که آسان برای یادگیری (نوع) اما آن را بسیار دوستانه به موتورهای جستجو, من نمی خواهد در به خاطر اختصار.

در صفحه بهینه سازی بله شما آن را در حال حاضر وقت آن است برای ایجاد محتوا. محتوا باید کلمه کلیدی خود را (بازدید کنندگان) پاشیده در سراسر. آنها توصیه 250 کلمه در هر صفحه و یا بیشتر. آخرین به روز رسانی گوگل به راه نمایه سازی تمام صفحات وب در خارج وجود دارد به ارمغان می آورد به حساب “تجربه کاربر” در کوتاه مدت اگر کسی به سایت خود می رود و برگ سرعت سایت خود را نباید از مقدار ارزش. این البته از آن استثنا اما نکته باقی مانده است و در حالی که در موضوع آیا شما می خواهید کاربر برای لذت بردن از وب سایت خود را ؟ البته شما به اطمینان آنها چوب در اطراف شما ممکن است در نظر یک ویدئو و یا هر چیزی که تعامل با آنها را برای یک زمان.

ادامه در صفحه بهینه سازی می باشد مناسب از تگ عنوان تگ alt h1 2 و 3 دسته. لیست در می رود و در یک بیت من شما را خسته نمی کند. در این مرحله آیا شما ببینید که چگونه اولین گام در حال کار با هم و اهمیت تمام در حال اجرا به درستی ؟

Casie gillette از “SEOmoz” نقل شده است که گفت: “به نظر می رسد که s.e.o کاملا ساده است اما آن را دشوار است به اجرا است. من امیدوارم که این نمی شد به بیرون کشیده شده من تلاش خواهد کرد به جمع و جور بیشتر دستورالعمل فرآیند در مقاله دیگری است. با تشکر از شما!

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *