[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مهم است البته خسته کننده وظیفه برای هر وبلاگ نویس یا صاحب وب سایت. بدون یک موتور جستجوی خوب استراتژی بهینه سازی آن باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای موتور های جستجو به صفحه اول و مهمتر از بازدید کنندگان خود را برای پیدا کردن وب سایت و یا مقالات خود را. این یک واقعیت شناخته شده است که اکثر بازدید کنندگان به دنبال اطلاعات کلیک کنید لینک کلیک کنید در صفحه اول هر موتور جستجو. ممکن است برخی از حفاری عمیق تر به 2nd, 3rd, و بیشتر صفحات نتایج موتور جستجو اگر چه این در اقلیت هستند.

یکی از مهم ترین جنبه های بهینه سازی موتور جستجو خوب است انتخاب خوبی کلمات کلیدی (کلماتی که منعکس کننده محتوای مقاله شما را و است که مردم در واقع در نوع برای موتورهای جستجو). البته انتخاب کلمات کلیدی خوب است تنها بخشی از نبرد است. شما همچنین باید به در نظر گرفتن سطح رقابت را از دیگر سایت های روابط عمومی خود را رتبه بندی های backlink قدرت دامنه سن و کیفیت محتوای خود را.

یکی دیگر از کلیدی مهم توجه این است که چگالی کلمه کلیدی و مقاله از ظهر. چه چگالی کلمه کلیدی چیست ؟ چگالی کلمه کلیدی است که معیارهای چگونه اغلب خود را در کلمات کلیدی خاص به نظر می رسد در مقاله خود را. قرار دادن این مهم کلمات کلیدی در مقاله خود عنوان کلمات کلیدی متا تگ های متا توضیحات نام تصویر و متن Alt و استفاده صحیح از تگ هدر دور کردن مراحل لازم برای اطمینان از مقالات خود را در جایگاه خوبی در نتایج موتورهای جستجو.

اما چگونه می توان در مورد اندازه گیری چگالی کلمه کلیدی?

یکی از مورد علاقه من ابزار برای اندازه گیری چگالی کلمه کلیدی از محتوای آنلاین توسط فایرفاکس افزونه به نام SEO زلزله. با آن می توانید کلمه کلیدی تعداد خود من مقالات و نوشته ها و یا کسانی که از سایت های رقیب که به نوبه خود اجازه می دهد تا من به نیشگون گرفتن و کشیدن خود من مقالات در تلاش برای به دست آوردن بهتر در نتایج موتورهای جستجو قرار دادن.

حرکت نزولی با استفاده از جستجوگرها زلزله است که مطالب خود را در حال حاضر باید ارسال شود زندگی می کنند و قبل از آن می تواند کار سحر و جادو خود را. یک مقدار رویکرد بهتر خواهد بود برای اندازه گیری ماده را چگالی کلمه کلیدی از دسکتاپ ویندوز خود را قبل از انتشار آن را آنلاین.

من شخصا استفاده از WindowsLive نویسنده برای ارسال مقالات خود به وب سایت من اما من به طور کلی شروع به تایپ کردن همه چیز را در مایکروسافت ورد. اما قدرتمند مایکروسافت ورد است که یکی از ابزار آن را فاقد برای ناشران وب و وبلاگ نویسان مثل من و شما یکی است که اجازه می دهد برای چگالی کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل.

خوشبختانه کمی وجود دارد که قادر به برنامه به طور خاص طراحی شده برای این کار از اندازه گیری کلمات کلیدی در دسکتاپ ویندوز فایل های متنی. در زیر 3 بسیار قادر به چگالی کلمه کلیدی ابزار دسکتاپ برای استفاده و بهترین از همه آنها رایگان هستند!

e3KWD بررسی 3.0 کلید واژه ابزار تجزیه و تحلیل

e3KWD بررسی 3.0 بسیار سبک وزن و سریع و رایگان برنامه برای تجزیه و تحلیل چگالی کلمه کلیدی در وب و متن اسناد نوشته شده برای سیستم عامل ویندوز (95/98/2000/NT/ME/XP/Vista).

این ابزار اجازه می دهد تا شما را به اجرای زمان واقعی تجزیه و تحلیل وظایف خود را کپی محلی در حالی که نوشتن و یا ویرایش. اگر شما یک اتصال به اینترنت فعال آن را نیز بازیابی و تجزیه و تحلیل آنلاین اسناد وب با استفاده از ساخته شده است در نوار آدرس.

Pazintys چگالی کلمه کلیدی ابزار

Pazintys چگالی کلمه کلیدی ابزار به خصوص کوچک و سبک وزن و نرم افزار ساده برای محاسبه چگالی کلمه در فایل های متنی.

متن چگالی کلمه کلیدی است تاثیر حیاتی در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و در تعیین قرار دادن در صفحات نتایج موتور جستجو.

Pazintys نیاز به نصب ندارد و تنها در 30kb داشته باشد می تواند به راحتی بر روی و اجرا از روی USB فلش درایو.

تکرار و تراکم جستجوگر

تکرار و تراکم جستجوگر یکی دیگر از دسکتاپ ابزار تجزیه و تحلیل از 30 ثانیه لبخند بزنید.

این قطعه ساده از نرم افزار است که دو لبه شمشیر به عنوان آن است که قادر به انجام دو وظيفه مهم برای ایجاد محتوا.

این نرم افزار را اجرا کنید بر روی دسکتاپ شما و شما را قادر به مقایسه دو مقالات برای محتوای تکراری و همچنین قادر می سازد شما را به سرعت ببینید که چگالی کلمه کلیدی از فایل های متنی خود را.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *