دانشگاه باید کارآفرین و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن شاخص باشد

[ad_1]

ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: دانشگاه باید کارآفرین و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن شاخص باشد.

دکتر سید علی نادر دهقانی امروز یکشنبه هجدهم خردادماه، در جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم‌آباد، اظهار کرد: فرد جهادی دنبال انجام کار شایسته و خوب است و رضای خدا و خدمت به مخاطب را جزء تکلیف خود می‌داند.

وی با اشاره به اینکه حضور موثر و اثربخش در سازمان مهم است، فعالیت موثر و با کیفیت و نهایتا خروجی‌های مشخص را کار جهاد دانشگاهی دانست و بیان کرد: ما نهادی انقلابی هستیم به این معنا که وظیفه و کار محول شده را باید با سرعت و اعتقاد خوب و کیفیت بالا انجام دهیم.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه اصل و بنیان کار در جهاد دانشگاهی توجه به کار خوب، شایسته، اثربخش، کلیدی و مفید است به مرکز علمی کاربردی این نهاد اشاره کرد و گفت: رئیس این مرکز باید نیروی جهادی باشد و فرهنگ جهادی داشته باشیم چراکه کار ما مشارکتی است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در بخش‌های مختلف و دستاوردهای این نهاد، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی نهادی است که با تعهد کار کرده و متعهد به اخلاق کار است و وفادار به نظام جمهوری اسلامی است.

دکتر دهقانی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی یک سازمان نقش‌پذیر است، تصریح کرد: انتظار می‌رود مانند همیشه موثر باشیم و در توسعه استان نقش بپذیریم.

وی با تاکید بر لزوم افزایش کمیت و کیفیت دانشجویان و رشته‌های قابل ارائه در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، عنوان کرد: دانشگاه باید کارآفرین بوده و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آن شاخص باشد.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه دانشگاه ما باید الگو باشد، ادامه داد: مدیر مرکز علمی کاربردی باید جامعه‌نگر بوده و با تعهد جهادی کمک کنیم مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان به مرکز شاخص استان تبدیل شود.

وی با بیان اینکه نیروی جهادی باید متعهد، وفادار، جامعه‌نگر و وفادار به اهداف جهاد دانشگاهی باشد. عنوان کرد: جهاد دانشگاهی پشتوانه فرهنگی دارد و در عرصه های مختلف فعالیت‌های موفقی داشته است. گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات حسن مالمیر تقدیر و شاهرخ جایدری به عنوان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم‌آباد معرفی شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید