[ad_1]

خطا در زمان اجرا 482 به طور معمول نشان می دهد هنگامی که شما تلاش برای چاپ یک سند در ویندوز. این خطا ناشی از “Printform” کامپوننت های ویژوال بیسیک.

به عنوان یک قاعده کلی “runtime” اشتباهات به طور کلی در نتیجه مشکلات در “Visual Basic” کتابخانه و یا مجاور آن برنامه های کاربردی. اشتباهات عمدتا ناشی از هر یک تناقض در داخل کد (مرجع متغیرهای آن وجود ندارد) و یا داشتن مشکلات ارجاع خاص و کتابخانه ها.

این که آیا شما به طور فعال با استفاده از “Visual Basic” یا نه عمدتا بی ربط; آن را به احتمال زیاد است که یکی از برنامه های کاربردی خود را با استفاده از آن – از این رو خطا.

برای حل این مشکل وجود دارد تعدادی از مراحل شما می توانید از طریق کار اگر چه بسیاری از مردم به پایان رسید تا با توسل به “راه حل” به منظور جلوگیری از نشان دادن است. مراحل ذکر شده در این مقاله باید به شما توانایی برای حل و فصل آن به طور کامل.

علت

این خطا به طور معمول نشان می دهد با پیغام زیر:

 • “Run-time error ‘482’: پرینتر خطا”

 • “Run-time error ‘486’: نمی توانید از چاپ فرم تصویر به این نوع چاپگر”

 • “پرینتر خطا”

مهم ترین چیز به درک در مورد این خطا است که آن را ناشی از dby آنچه شناخته شده به عنوان یک “کتابخانه” در محاسبات. یک کتابخانه است که در اصل یک قطعه از کد که اجازه می دهد تا یک توسعه دهنده برای دسترسی به قابلیت خاص بدون نیاز به بازنویسی کد برای آن است.

کتابخانه ها استفاده شده است از آنجا که اولین روز از محاسبات. با کامپیوتر های مدرن, 1000 از کتابخانه ها را می توان در یک بار به ارائه سطح بسیار بالا قابلیت به طیف وسیعی از برنامه های کاربردی. “PrintForm” یکی از این کتابخانه است.

آن را بیشتر مورد است که سیستم شما نمی خواهد که به “Printform” کتابخانه نصب شده (خیلی قدیمی) منجر خطا را نشان می دهد. آن را نیز ممکن است مورد که چاپگر خود و یا مرتبط با آن رانندگان ممکن است آسیب دیده.

راه حل

مراحل زیر را برای حل این مشکل هستند به شرح زیر است:

 1. حذف هر گونه PrintForm مراجع در VBA

  اگر شما در حال دیدن این خطا به عنوان یک نتیجه از با استفاده از “Visual Basic” طراحی نرم افزار (از جمله VBA) شما می خواهید بیش از حد اطمینان حاصل شود که شما خلاص شدن از شر هر گونه ارجاع به PrintForm جزء.

  بهترین راه برای انجام این کار این است که به جای آن با Win32 API است که یک نسخه به روز شده از چاپ کتابخانه در ویژوال بیسیک. اگر شما انجام این کار به درستی باید آن را اجازه می دهد تا شما را به چاپ کار خود را با برنامه های کاربردی در امثال ویندوز 10.

 2. به روز رسانی درایور های پرینتر

  اگر شما با استفاده از ویژوال بیسیک / VBA شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که شما درایور های پرینتر به طور کامل به روز و درست باشد.

  بهترین راه برای انجام این کار به طور کامل “حذف” چاپگر از سیستم شما و اجازه دهید به روز رسانی ویندوز پیدا کردن درایور درست (بر خلاف نسخه های قبلی ویندوز, آخرین به روز رسانی ویندوز است که در واقع بسیار خوب و موثر).

  برای انجام این کار به سادگی مطبوعات ویندوز+کلید بر روی صفحه کلید خود را به نوع “Device Manager” را انتخاب کنید و اولین گزینه ای که به نظر می رسد. زمانی که در مدیریت دستگاه چاپگر را انتخاب کنید که شما با داشتن مشکلات با کلیک راست و کلیک کنید “حذف”.

  پس از حذف نصب, راه اندازی مجدد کامپیوتر شما. باید آن را به طور خودکار اضافه کردن چاپگر دوباره – نصب آخرین درایور – اگر موثر است.

 3. پاک کردن فایل های سیستم با SFC

  اگر بالا کار نمی کند *می* تواند یک مشکل با هسته سیستم فایل ها از کامپیوتر شما. برای حل این مشکل شما می توانید با استفاده از ساخته شده در یک مکانیزم برای حل و فصل آن (SFC // System File Checker).

  برای این کار دکمه ویندوز+S کلید بر روی صفحه کلید خود را و نوع “CMD”. هنگامی که گزینه های نمایش راست کلیک کنید و را انتخاب کنید “اجرا به عنوان مدیر”. این خواهد آورد تا سیاه/سفید پنجره CMD. به آن نوع “sfc /scannow”. این سیستم خود را اسکن فایل و رفع هر گونه آنهایی که آسیب دیده.

 4. سوئیچ به استفاده از سایر تنظیمات چاپگر

  اگر تمام موارد بالا کار نمی کند, شما می خواهید به نگاه در استفاده از پرینتر های مختلف. معمول ترین راه برای انجام این کار این است که به سوئیچ با استفاده از استاندارد “چاپ به صورت PDF” گزینه “مایکروسافت نسخه قابل چاپ به پی دی اف” به آن کار.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *