خرید 54 مدل تردمیل خانگی پرفروش [ایرانی و خارجی] ارزان قیمت

اگر در چنین شرایطی به اضطرار قرار گرفتید هر 45 دقیقه از ماشین پیاده شوید و چند قدم راه بروید. واقعیت آن است که هر یک از این دو وسیله ورزشی مزایای خاص خود را دارند؛ به طور مثال تردمیل وسیله ورزشی مناسبی است که الگوی حرکتی روزانه انسان یا در واقع همان راه رفتن را تقلید می کند که این یک مزیت است. همان طور که مدت زمان دویدن را زیاد می کنید ، مسافت را هم افزایش دهید.اگر می خواهید استقامت خود را بالا ببرید، هر هفته 10 درصد به مسافت خود بیافزایید.اگر میخواهید در حد دوندگان ماراتن یا نیمه ماراتن باشید، این بهترین راه است. اگر لاغر شوم شاید مثل قبل بامزه نباشم: معیار دوست داشتنی بودن من اگر چربی هایم و یا لپ هایم باشند، همان بهتر که دوست داشته نشوم. اگر لاغر شوم دیگر خوراکی اضافه به من تعارف نمی شود: اولا که اگر لاغر شوم به احتمال زیاد میل به خوراکی اضافه خوردن هم ندارم. یا مثلا در جاهایی که خوراکی تعارف می شود به من بیشتر از بقیه از آن خوراکی می دهند.

ضرر تردمیل برای زانو
با ادامه این کار شما هربار که می خواهید رژیم تان را بشکنید و یا ورزشتان را پشت گوش بیاندازید، ضمیر ناخود آگاهتان که در حال تربیت است به شما گوشزد کرده و تصویر صفحه اهرم رنج و لذتتان و دلایلتان برای لاغری را به یادتان می آورد. اهرم رنج و لذت را برای تقویت اراده در انجام هر کاری می توانید استفاده کنید. یک روش دیگر برای تربیت ضمیر ناخود آگاهتان در جهت همراهی برای لاغری شما استفاده از اهرم رنج و لذت است. و در طرف دیگر لذت هایی که از لاغری خواهید برد را بنویسید. سعی کنید در نوشتن لذت ها بیشتر وقت بگذارید تا رنج ها. مثلا، چون من چاق بوده ام خیلی وقت ها از خیلی از وظایف و مسئولیت ها معافم کردند. کار فیزیکی شما تغییری نکرده اما چون ذهن و افکار شما تغییر کرده ، روند لاغری شما به حتم تسریع می شود.

این کار باعث میشود در هر وعده ۷۵ کالری کمتر مصرف کنید. دلیل شما هر کدام از این ها که بود، رو به رویش دلایل منطقی بنویسید که قانعتان کند که نیازی به داشتن آن امتیاز ندارید و یا در صورت لاغری نیز می توانید این امتیاز را داشته باشید. استفاده از تردمیل برای هر شیوهی زندگی مناسب است. گرم کردن مناسب بدن از درد و آسیب دیدگی جلوگیری میکند. در هنگام دویدن از گرفتن دستگیره خودداری کنید چراکه باعث افزایش شانس آسیب دیدگی شما می شود ودر صورتی که نمی توانید بدون گرفتن آن بدوید سرعت شما نامناسب است. اگر در حال گرفتن یک رژیم باشید روند کاهش وزن تان تسریع می شود. برای نتیجه گرفتن باید خود را به چالش بکشید. البته جنگنده کامل بودن آن بستگی به پرورش خریدار دارد. ما توی مقاله غذای سگ اشپیتز به صورت کامل در مورد راهنمای خرید و تغذیه این نژاد توضیح دادیم که میتونین مطالعه کنین. تنظیم شیب در تردمیلهای خانگی به دو صورت دستی و برقی خواهد بود که بسته به تردمیلی که خریداری می کنید ، متفاوت است. دارای دو موتور که موتور دوم جهت تنظیم شیب دستگاه به صورت برقی بوده و ورزشکار به راحتی در زمان استفاده قادر به تنظیم درجه شیب خواهد بود.

تفاوت دیگر در بین این دو تردمیل میزان قدرت موتور آن ها می باشد. در اغلب موارد سرعت مورد استفاده بین ۳ تا ۷ کیلومتر در ساعت است و برای دویدن بین ۶ تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. نمایشگر با چه ابعادی میخواهید و اطلاعات و امکاناتی که به نمایش میگذارد باید تا چه اندازه پیچیده باشند؟ هنگامی که بدن برای ورزش کردن آماده نیست، فرد نمیتواند خود را به سرعت تردمیل برساند و بدین ترتیب خیلی سریع ورزش را متوقف میکند. مکث کردن گذاشتن پاها در دو ریل کناری تردمیل و خاموش کردن دستگاه. ورزش بر روی تردمیل زمانی که هوای بیرون مساعد نیست میتواند ایدهآل باشد. مانیتور Turbo Fitness 200 سرعت، مدت تمرین، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب را نشان می دهد؛ ورزشکار به وسیله این اطلاعات مفید از وضعیت عمومی بدن خود در حین تمرین آگاه می شود و میتواند یک الگوی ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود.

تردمیل غیر برقی چیستاگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تردمیل و لاغری شکم لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید