خرید ردیاب مغناطیسی NG190 با شنود داخل خودرو

ردیاب آهنربایی دارای وزن بسیار کم و قابلیت کارکرد در شرایط محیطی نامساعد از منفی بیست درجه سانتیگراد تا ۷۰ درجه سانتیگراد است. مطمئنا کالایی با این درجه اهمیت محکم کاری های زیادی انجام می شود تا احتمال نقص های خارجی حداقل باشد. به این دلیلی که در صورت نیاز می توانید ردیاب را از یک خودرو جدا کرده و به خودروی دیگری نصب کنید و فرایند ردیابی را با دقت بالایی انجام دهید. ردیاب خودرو آهنربایی جی آر 800 با داشتن ابعادی کوچک، طراحی بسیار باکیفیت و بکار بردن بهترین تکنولوژیهای ممکن دارای دقت ردیابی بسیار بالایی است. در این مکان آنتن دهی در وضعیت خوبی قرار داشته و خودرو از این نواحی معمولا کمترین آسیبها را می بیند، از اینرو بهترین مکان برای نصب ردیاب آهنربایی بشمار می روند.

نصب ردیاب آهنربایی ردیاب نظامی میکروفن G907 جهت عملکرد مطلوب ردیاب و بهره مندی از امکانات و ویژگیهای دستگاه بطور کامل باید ردیاب را در محلی نصب نمود که آنتن دهی مطلوبی داشته باشد.در داخل کابین خودرو، صندوق عقب و یا داخل دربها و سقف بدلیل محصور بودن فضای اطراف مانعی برای امواج فراهم شده، لذا کیفیت آنتن دهی پائین می آیددر حقیقت بهترین مکان برای نصب ردیاب بیسیم خودرو در زیر خودرو و در امتداد شاسی و یا باک خودرو و متمایل به وسط خودرو است. در این میان دستگاه شنود جی پی اس دار IR180 یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود.

باید اطمینان داشته باشیم که ردیابی که می خریم، دقت ردیابی خوبی داشته باشد. به دلیل اینکه وسائط نقلیه کشاورژی قیمت های بالایی دارند برای ردیابی از آن ها از همین مدل ردیاب می توان استفاده کرد. جی پی اس IR180 یکی از خوش قیمت ترین ردیاب های آهنربایی و در رده ردیاب خودرو ارزان به حساب می آید.

ردیاب آهنربایی ردیاب نظامی مدل G907 یکی از بهترین و پرفروش ترین ردیاب ایران در 6 سال اخیر بوده است . امکانات بهترین ردیاب مغناطیسی بازار را تنها می توان با ردیاب پیشرفته و دزدگیر ماهواره ای خودرو مقایسه کرد. این دستگاه کوچک، آهنربایی بسیار قوی داشته و به راحتی در خودرو مخفی می شود. امکان تعریف محدوده حصار جغرافیایی برای خودرو و ارسال پیامهای هشدار خروج از محدوده حصار تعریف شده از طریق این دستگاه. ردیاب نقطه زن مدل G907 با داشتن 2 عدد آهنربای قوی این امکان را به شما میدهد که براحتی بتوانید این ردیاب مگنتی قوی را بر روی سطوح فلزی متصل نمایید بدون نیاز به تکنسین و بدون نیاز به سیم کشی یا نصب، تنها کافی است باطری داخلی ردیاب را شارژ کرده سپس با قرار دادن یک عدد سیم کارت در داخل ردیاب بوسیله نرم افزار AIKAGPS موقعیت مکانی وسیله مورد نظر را در نقشه بصورت آنلاین مشاهده نمایید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب آهنربایی خودرو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید