[ad_1]

امروزه مردم شروع روز خود را با چک کردن & جستجو محتوای آنلاین. مردم اتصال از طریق موتورهای جستجو بیش از با استفاده از مرورگر خود را. 93 درصد از آنلاین تجربیات این روزها شروع با یک موتور جستجو است. موتور جستجوی جفت فرد's جستجو کلمه با مناسب ترین صفحه وب است. 75 درصد از کسانی که 93 درصد مردم don't حتی عبور از صفحه اول. تحقیقات نشان داده است که وجود دارد 6,586,013,574 جستجو در هر روز است.

بهینه سازی موتور جستجو انجام شده است برای رتبه بندی وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs).

برخی از بهترین شیوه های SEO می باشد:
1. مطمئن شوید که وب سایت شما توسط کاربر و جستجوگرها دوستانه.
2. ایجاد منحصر به فرد و مطالب جذاب.
3. استفاده از کلمه کلیدی اصلی خود را در سراسر انواع دسته از وب سایت خود را.
4. به اشتراک گذاری مطالب خود را در رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل است.
5. پیاده سازی ابزار مانند موتور جستجوی گوگل Google Analytics و غیره برای کمک به شما ردیابی وب سایت خود را.

چرا ما باید انجام جستجوگرها برای وب سایت ما?
هنگامی که شما ایجاد وب سایت خود را, شما باید به درایو ترافیک به سمت وب سایت خود را. شما می توانید این کار را از طریق رسانه های اجتماعی, بازاریابی ایمیل, جستجوگرها, خدمات, غیره. از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل شما می توانید هدف قرار دادن تعداد کمتر از یک مخاطب از شما می توانید با خدمات جستجوگرها.

وب سایت شما ممکن است جذاب باشد اما تا زمانی که & مگر اینکه آن است که جستجوگرها دوستانه آن را دریافت خواهید نمایش داده شده در موتورهای جستجو. داشتن یک کسب و کار آنلاین و گرفتن بازدید کنندگان یک نقطه ضعف خود را در آن. اجازه دادن به ترافیک منجر و فروش لغزش از طریق انگشتان دست خود را یک چیز خوب برای کسب و کار شما.

تحقیقات ثابت کرده است که محلی جستجوهای منجر 50 درصد از تلفن همراه بازدید کنندگان به بازدید از فروشگاه در یک روز و 18 درصد از جستجوهای محلی منجر به فروش در عرض یک روز. با انجام جستجوگرها در وب سایت خود بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش می دهد که در واقع افزایش فروش خود را. خدمات SEO یکی از بهترین خدمات است که بازاریابی دیجیتال را فراهم کرده است, محلی برای کسب و کار و کارآفرینان.

از این رو من به این نتیجه رسیده اند که این روزها تنها با داشتن کسب و کار آنلاین شما نمی خواهد شما هر گونه خرید و فروش. شما را به مخاطبان خود را آگاه از وب سایت خود را از طریق رسانه های اجتماعی, ایمیل و خدمات SEO برای افزایش بازدید کنندگان سایت خود را که به طور غیر مستقیم به شما فروش. شما باید همچنین پیشبرد جستجوگرها برای وب سایت خود را در رتبه بالاتر و حفظ این رتبه در حالی که رقابت با وب سایت های دیگر. یک جستجوگرها خوب نمره را دریافت کنید سایت خود را در موقعیت های بالا در حالی که یک پنالتی را کاهش می دهد نمره خود را در جستجوگرها است که شما را تحت تاثیر قرار رتبه بندی سایت.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *