[ad_1]

جستجو بهینه سازی موتور بازی شده است گرفتن سخت تر و سخت تر به گوگل نسخه های بی شماری به آن به روز رسانی به طور کلی پس از نام حیوانات. اگر چه وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از ترافیک است که می آید از دیگر موتورهای جستجو گوگل بدیهی است که اولویت خود را به دلیل شما می بینید تقریبا 70% از ترافیک آلی آمدن از آن است. همه دیگر استفاده از موتورهای بسیار شبیه الگوریتم بنابراین اگر شما بازی توسط گوگل قوانین و سپس شما باید به خوبی در این کتاب از تمام بازیکنان دیگر.

اولین به روز رسانی است که به مدیران سایت خاراندن سر خود بود “پاندا” به روز رسانی است که گوگل منتشر شد فقط بیش از یک سال پیش. آن را در درجه اول تمرکز خود را بر روی صفحه مطالب (نگارش و قالب بندی محتوای وب سایت خود را). آن را به سادگی در تلاش برای خنثی کردن بیش از بهینه سازی توسط اینرو وب سایت است که با تمرکز بیش از حد به شدت در یک کلمه. دنبال من دیگر SEO guide for راهنمایی در بهینه سازی محتوای وب سایت خود را و چگونه به گوگل پسند وب سایت ها و مقالات. شما می خواهید به پیاده سازی تمام این مفاهیم وقتی که می آید به نوشتن محتوا برای ایجاد لینک کلیک کنید و به درایو ترافیک به وب سایت اصلی.

مهم دوم در به روز رسانی در گذشته در حالی که کوچک بود پنگوئن به روز رسانی. این بدنام به روز رسانی است که کاملا نابود وب سایت است که با استفاده از سایه link-شیوه های ساخت و ساز. این از آن ساخته شده به طوری که کیفیت لینک با اشاره به وب سایت خود را بسیار مهم تر از تعداد مطلق از آنها است. آن استفاده می شود بسیار آسان برای مردم برای اجرای این استراتژی است که درگیر با اشاره دهها هزار نفر از لینک ها و دستیابی به موفقیت سریع. به من اجازه دهید بسیار روشن و اجازه دهید شما می دانید که این روش کار نمی کنه. این یک گام در مسیر درست و قطع خواهد شد در اینترنت گسترده دادن در سراسر جهان به دلیل آن است که در حال حاضر بیهوده و بیمعنی. اگر وب سایت خود را تحت تاثیر قرار شده است لینک با کیفیت پایین, سپس شما باید به طور فعال در تماس با مدیران سایت و تلاش برای به دست آوردن آنها را برداشته در رابطه با گوگل را انکار کردن ابزار. شما نیاز به یک حساب کاربری گوگل با وب مستر ابزار های مرتبط با وب سایت خود را به استفاده از این ابزار است. آن است که بسیار آسان برای استفاده است اما می تواند بسیار خسته کننده و وقت گیر بسته به حجم لینک های که نیاز به نفی.

پس چه تکنیک می تواند به شما استفاده از امروز است که ارائه خواهد شد در دراز مدت نتایج زنده ماندن هر حیوانی با مضمون روز رسانی گوگل در خط لوله ؟ فقط ایجاد کیفیت و لینک بازگشت به سایت خود ، آن است که به اندازه کافی به سادگی ایجاد لینک های با کیفیت – ایجاد لینک های که درگیر خواهد شد و ارائه ارزش به بازدید کنندگان خود را. نه تنها آنها را به اشتراک گذاری این محتوا و افزایش اقتدار آن صفحه شما خواهد شد برای جلوگیری از با کیفیت پایین محتوای مجازات در آینده است. همان روش امر به محتوا است که شما را در وب سایت خود را!

یکی از راه های شما می توانید به راحتی به دست آوردن لینک به وب سایت خود را به نوشتن مقالات برای وب سایت های مانند این یکی در اینجا (EzineArticles)! آن بسیار آسان است و اگر شما راحت نوشتن و سپس شما باید بدون مشکل در نوشتن یک مقاله 500 کلمه در چیزی است که شما در مورد پرشور. وجود دارد بسیاری از دیگر دایرکتوری ها و سایت های وب 2.0 است که اجازه خواهد داد که شما به کمک محتوا.

یکی دیگر از راه فوق العاده برای ایجاد لینک کلیک کنید و درایو ترافیک هدفمند برای نوشتن پست مهمان برای وب سایت خود را در صنعت. بیایید می گویند شما در این تکنولوژی تو رفتگی در دیوار – نوشتن در مورد یک تکنولوژی در حال ظهور و شامل لینک خود را در کنار, که در آن شما خود را قرار داده و نام نویسنده. ترین مدیران سایت خواهد بود خوشحال به دریافت محتوای با کیفیت بالا و با خوشحالی می پذیریم حفظ لینک خود را در مقاله است. فقط مطمئن شوید که تمام مقالات که به شما ارائه 100 ٪ منحصر به فرد دست نوشته و ارائه ارزش. هنگامی که شما نوشتن با کیفیت بالا روشنگری محتوا مردم را تشخیص دهد شما به عنوان یک مقام مسئول در صنعت و به احتمال زیاد تبدیل به یک مشتری و یا بازدید کننده تکرار.

بنابراین ما ایجاد کرده اند که بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت که رتبه خوبی در موتورهای جستجو است به ارائه محتوای با کیفیت بالا است که کاربران خود را به اشتراک بگذارید برای شما. آن را بسیار آسان تر برای بازدید کنندگان ایجاد لینک ها برای شما نسبت به تلاش و نوشتن صدها نفر از مقالات خود را. سیگنال های اجتماعی (توییتر, توییت, Facebook likes & سهام و Pinterest pins) در حال تبدیل شدن بیشتر مهم است تا مطمئن شوید که کار خود را خواهد مردم به اندازه کافی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود. اگر شما قادر به انجام همه چیز را که من ذکر کرده اند و سپس شما قطعا خواهد شد شروع به دیدن یک افزایش ترافیک به وب سایت شما و رتبه بندی بهتر برای کسانی که به سختی کلمات کلیدی شما شده اند در تلاش برای رتبه بندی.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *