جنبش ۱۴ فوریه بحرین: کنفرانس حامیان یمن برای گمراه‌سازی بود

[ad_1]

جنبش انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد، کنفرانس حامیان مالی یمن در ریاض برای گمراه‌سازی بود و قدرت‌های متخاصم مرتکب جنایات متعددی شده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه ماهوره‌ای المسیره وابسته به جنبش انصارالله یمن، این جنبش در بیانیه‌ای به شدت برگزاری کنفرانسی تحت عنوان کشورهای حامی مالی یمن را محکوم کرده و آن را دروغ بزرگی دانست که از دهان رهبران شاخ شیطان یعنی آل سعود و آل نهیان خارج شد.

این جنبش در ادامه توقف این جنگ ظالمانه، لغو فوری محاصره یمن، دست برداشتن از دروغ‌گویی و فریب‌کاری با برگزاری کنفرانس‌های مدعی کمک به یمن را خواستار شد.

همچنین این جنبش بحرینی خواست، “بانک مرکزی از عدن به صنعاء بازگردانده شده، پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان فورا آغاز شود تا یمنی‌ها بتوانند زندگی عادی خود را به دور از شبح این جنگ پوچی که ائتلاف بی‌پروا علیه یمن آغاز کرده، ازسر بگیرند”.

در بیانیه جنبش ۱۴ فوریه یمن آمده است، اظهارات پوچی که دبیرکل سازمان ملل و سایر کشورهای غربی بر زبان می‌آورند، بی‌فایده هستند و هرگز به توقف این جنگ و لغو محاصره ختم نخواهند شد.

در ادامه بیانیه مذکور تاکید شد، تمام چیزی که یمن امروز به آن نیاز دارد، توقف این جنگ وحشیانه، خروج کامل از خاک آن و نیز عدم دخالت در امور آن است.

همچنین در بیانیه یادشده آمده است، زمان آن رسیده این زخمی که در منطقه عربی و اسلامی ما خونریزی دارد، متوقف شده و محاکمه مجرمانی که مرتکب این جنایات شدند و جبران خسارات یمن بابت تمامی ویرانی‌ها و تخریب‌ها آغاز شود.

در پایان بیانیه جنبش ۱۴ فوریه نیز آمده است: مردم ما در یمن می‌توانند کشور خود را بسازند، آنها از بزرگ منشی برخوردار هستند که کنفرانس‌های دروغین برگزار شده با هدف فریبکاری و گمراه‌سازی را نپذیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید