جزییاتی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کرمان در روز سیزده بدر

[ad_1]

ایسنا/کرمان مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمان با بیان این مطلب که امروز (چهارشنبه ١٣ فروردین ماه) ۱۱ واحد صنفی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی پلمب شدند تصریح کرد: امروز برای ۲۰۴ خودرو متخلف نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر شده است.

“حمید شمس‌الدینی” در گفت‌وگو با ایسنا، به تشریح آخرین نتایج طرح فاصله گذاری اجتماعی در روز ۱۳ بدر، گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در ۷۰ نقطه از ورودی‌های سطح استان به منظور کنترل ورودی و خروجی خودروها اجرا ‌می شود که در این نقاط ۲ هزار و ۱۰۰ نیرو در سه شیفت مستقر هستند.

وی با بیان این مطلب که امروز (چهارشنبه ١٣ فروردین ماه) ۱۱ واحد صنفی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی پلمب شدند تصریح کرد: امروز برای ۲۰۴ خودرو متخلف نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر شده است.

وی تعداد خودروهای توقیف شده یا دستور توقیف داده شده را  ۱۰۷ مورد اعلام کرد و افزود: در قالب این طرح همچنین ۳ هزار و ۲۸۷ دستگاه خودرو به مبداهای خود بازگشت داده شد ضمن آنکه ۹ هزار و ۹۷۰ نفر  نیز در مبادی کنترلی استان، غربالگری شده‌اند.

مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری کرمان از کاهش ۳۴ درصدی مصرف بنزین امروز نسبت به روز گذشته در استان کرمان خبر داد و اظهار کرد: در روز ۱۳ بدر یک میلیون و ٤٤١ هزار لیتر بنزین در سطح استان مصرف شده است. گفتنی است براساس اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیش از ۸۵ درصد سفرها نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید