تیم‌داری فولاد اکسین در لیگ کشتی باید استمرار یابد

[ad_1]

ایسنا/خوزستان نماینده مردم اهواز با اشاره به پیگیری جهت تیم داری قطعی فولاداکسین در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور، گفت: پافشاری و اصرار ما تیم داری فولاداکسین در لیگ برتر است زیرا معتقدیم تیم داری این شرکت در لیگ کشتی باید استمرار یابد.

سیدکریم حسینی در گفت و گو با ایسنا در خصوص گله مندی اهالی کشتی خوزستان نسبت به صحبت های مطرح شده مبنی بر عدم تیم داری فولاد اکسین در لیگ برتر کشور، اظهارکرد: طی روزهای اخیر زمزمه هایی در مورد عدم تیم داری فولاد اکسین در لیگ برتر کشتی به گوش می رسد که برخی نیز عنوان کردند که نماینده اهواز که عضو فراکسیون ورزش است باید در این زمینه ورود کرده و مانع از دلسرد شدن و بی انگیزگی کشتی گیران بومی تیم شود.

وی افزود: ناگفته نماند که از همان ابتدا که بحث اختلاف درونی در این شرکت مبنی بر عدم تمایل به تیم داری در لیگ برتر را شنیدم، شخصا به موضوع ورود کردم و طی تماس تلفنی با مسئولان این شرکت خواهان تیم داری در لیگ برتر کشور شدم که همان زمان نیز قول مساعد داده شد.

عضو خوزستانی فراکسیون ورزش مجلس بیان کرد: ضمن این که من از حق کشتی گیران استان دفاع کردم و مدافع حق آن ها خواهم بود. به هر حال باید مشکلات درون خانوادگی این شرکت که مانع از تیم داری فولاداکسین در لیگ برتر شده است رفع شود تا مبادا این اختلافات به ضرر ورزش کشتی خوزستان شود.

وی  ادامه داد: من قاطعانه می گویم که نمی گذارم کشتی گیران تحت قرارداد تیم فولاداکسین متضرر شوند و پافشاری و اصرار ما تیم داری فولاداکسین در لیگ برتر است زیرا معتقدیم تیم داری این شرکت در لیگ کشتی باید استمرار یابد. حتی از طریق مسئولان بالادستی این شرکت در تهران نیز پیگیر رفع مشکل هستیم. ضمن این که از مدیرعامل فولاداکسین و اعضای هیات مدیره این شرکت که در انجام مسئولیت های اجتماعی شان همیشه پیش قدم بوده اند نیز تشکر می کنم و اکنون هم انتظار دارم این مسئولان این بار با یک تیم داری موفق باعث شادی دل مردم خوزستان و جامعه کشتی استان شوند. در حال حاضر صفر تا 100 تیم فولاداکسین در اختیار بومی های خوزستان است و ما از چنین تیم‌داری‌هایی که از تمام ظرفیت های استان استفاده می شود، استقبال می کنیم.

حسینی گفت: خوزستان علاوه بر این که مهد فوتبال است در کشتی نیز یک برند محسوب می شود و کشور روی خوزستان حساب باز کرده است. همچنین احتشام گستر اهواز دیگر تیم خصوصی شرکت کننده در لیگ برتر است که از این تیم هم جهت حضور آبرومندانه در لیگ برتر حمایت می کنیم. این تیم با نوع تیم داری خود در حال خدمت به جوانان خوزستان است که به این تیم که با مدیرت کوروش لرستانی است، نگاه ویژه داریم.

وی در پایان عنوان کرد: نگاه من تنها به حوزه انتخابیه اهواز نیست و نگاه استانی و کشوری به تمام مسایل داریم و در این راستا تیم آریو برزن بهبهان دیگر نماینده خوزستان در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور نیز از حمایت های ما دور نخواهد ماند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید