تولید جدید آنلاین منجر به یادگیری چگونه به نوشتن مقالات SEO

[ad_1]

نوشتن مقالات و پست های وبلاگ که در حال SEO بهینه سازی در کمتر از یک ساعت است راحت تر از شما فکر می کنم. آن را فقط طول می کشد کمی تمرین و راهنمایی. دنبال فرمول ساده زیر کلیک کنید و شما قادر خواهد بود برای ایجاد SEO بهینه سازی مقالات و پست های وبلاگ کارآمد و موثر است.

مراحل است که کمک خواهد کرد که شما تولید جدید آنلاین منجر به یادگیری چگونه به نوشتن SEO مقالات و پست های وبلاگ

گام #1: انجام تحقیقات کلمه کلیدی. هنگامی که شما در حال یادگیری چگونه به نوشتن جستجوگرها وبلاگ نوشته های آن را ضروری است برای شروع با پژوهش و کلمه کلیدی. نوع کلمه یا عبارت به یک موتور جستجو مانند گوگل یا یاهو و نتایج دریافت بازگشت.

این تحقیقات بسیار مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن چه اطلاعاتی در دسترس است در موضوع خود است. آن را نیز به شما می دهد اطلاعات در مورد سایر کلمات کلیدی و یا عبارات که ممکن است کمتر رقابتی و در نتیجه آسان تر برای رتبه بندی در موتورهای جستجو برای.

مطمئن شوید که شما صرف بیش از 15 دقیقه انجام سریع تحقیقات کلمه کلیدی.

گام #2: کپی و چسباندن مطالب خوب. هنگامی که شما در حال تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را و در سراسر جالب محتوا است که شما پیدا کردن قابل توجه من به طور معمول کپی آن را به یک سند است.

این اجازه می دهد تا من به سرعت مرجع مطالب که من می خواهم به گسترش برای مقاله من. این روش واقعا به من کمک کرد یاد بگیرند که چگونه به نوشتن پست های وبلاگ به دلیل آن را به من نقطه شروع به تمرکز و گسترش است.

این هیچ راز است که بسیاری از مطالب در اینترنت است که جدید نیست. آن را بازیافت و بازنویسی در یک راه جالب برای ایجاد محتوای منحصر به فرد. فقط مطمئن شوید که شما ارائه تازه مطالب جالب و به شما تولید جدید آنلاین منجر برای کسب و کار شما.

مطمئن شوید که شما نمی PLAGARIZE

گام #3: رئوس مطالب خود را در جستجوگرها وبلاگ پست. هنگامی که شما به پایان رسید خود را در 15 دقیقه از تحقیقات کلمه کلیدی آن را خوب به رئوس مطالب مقاله خود را. نگاهی به 10 حداقل ما تا به سازماندهی افکار خود را.

شروع با استفاده از اطلاعات شما جمع آوری شده برای ایجاد یک مقدمه و چهار یا پنج زیرنویس بخش و یک نتیجه گیری یا تماس به عمل است.

گام #4: نوشتن پست های خود را. پس از افکار من هستند اختصار گذاشته شد من شروع به نوشتن هر بخش. من مانند هر بخش بین 75-100 کلمات بسته به اینکه چگونه در عمق من می خواهم به دریافت و با محتوا.

صرف 25-35 دقیقه نوشتن مقاله خود را از رئوس مطالب خود را.

تضمین می کنم اگر شما از انجام تحقیقات کلمه کلیدی جمع آوری برخی از مطالب خوب و خلاصه مقاله خود را و یا ارسال و سپس شما قادر خواهید بود به ارسال نوشته در یک ساعت یا کمتر.

همانطور که شما یاد بگیرند که چگونه به نوشتن جستجوگرها بهینه سازی مقالات و وبلاگ شما را تبدیل به مهارت بیشتر در بحث در مورد موضوعات موجز.

گام #5: انجام املا/گرامر را بررسی کنید. من به شدت توصیه به خواندن پست های خود را چند بار با صدای بلند برای اطمینان حاصل شود که آن را می خواند به خوبی و هیچ املایی یا اشتباهات گرامری.

یادگیری نوشتن, بهینه سازی, جستجوگرها, مقالات افزایش ترافیک آلی برای وبلاگ یا وب سایت خود و از همه مهمتر کمک می کند تا شما تولید جدید آنلاین منجر برای کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید