توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در خمینی شهر

[ad_1]

ایسنا/اصفهان فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر گفت: ۲ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه و مواسات در شهرستان توزیع شد.

سرهنگ محمد کریمیان در حاشیه برگزاری رزمایش کمک مومنانه در گفت و گو با ایسنا گفت: در پی فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری کمک مومنانه و همایش مواسات، سپاه ناحیه خمینی شهر به همراه پایگاه های بسیج و خیریه های سطح شهرستان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی در راستای کمک به کسانی که در بحث ویروس کرونا دچار آسیب شده بودند کرده است.

وی با بیان اینکه اجرای این رزمایش در سه بازه زمانی انجام شد، اضافه کرد: مرحله اول این رزمایش از نیمه ماه شعبان تا ماه مبارک رمضان برگزار شد که تعداد ۱۴ هزار بسته معیشتی جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

کریمیان افزود: مرحله دوم در دهه امامت و ولایت از عید قربان تا عید غدیر اجرا می شود که ۲ هزار بسته معیشتی با کمک مردم و بسیج جمع آوری شده و تحت عنوان پویش مردمی “فقط به عشق علی” بین نیازمندان توزیع خواهد شد. مرحله سوم نیز در دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر در مورد دیگر برنامه های این رزمایش توضیح داد: قربانی کردن ۱۵۰ راس گوسفند و توزیع ۲ هزار قرص نان توسط بسیج اصناف و نانوایان به مناسبت عید غدیر خم از دیگر برنامه های این طرح است. همچنین با اجرای طرح اطعام علوی و طبخ غذا ۲۴ هزار پرس غذا بین نیازمندان توزیع خواهد شد. 

وی در مورد طرح مهر کریمانه نیز گفت: براساس این طرح ۳۹ جهیزیه هر یک به ارزش ۳۶ میلیون تومان در سپاه منطقه خمینی شهر تهیه شده که در همین ایام به نیازمندان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید