توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی در میان اقشار آسیب دیده رشت

[ad_1]

ایسنا/گیلان جانشین سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: ۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت با کمک خیران در میان اقشار آسیب دیده در این شهر توزیع شد.

سرهنگ محسن جعفری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت با کمک خیران در میان اقشار آسیب دیده در این شهر توزیع شد اظهار کرد: ارزش ریالی این بسته ها ۶۵میلیون تومان است.

وی کمک مومنانه را از جلوه های ماندگار نوع دوستی هموطنان دانست و افزود: رزمایش مواسات در راستای لبیک‌گویی به منویات مقام معظم رهبری تا عید فطر ادامه دارد و طی این رزمایش و در راستای اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب، بسته‌های معیشتی با کمک بسیج و سپاه در رشت توزیع ‌شد.

جانشین سپاه ناحیه مرکزی رشت ارزش هر بسته معیشتی را ۲۶۰ هزار تومان عنوان و تصریح کرد: هر بسته معیشتی شامل برنج، ماکارونی، پنیر، حبوبات، رب گوجه فرنگی است.

جعفری ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، کفن و دفن متوفیان، راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و … را از اقدامات بسیجیان سپاه ناحیه مرکزی رشت در ایام کرونا عنوان کرد.

به گزارش ایسنا؛ با گسترش موج شیوع ویروس کرونا، گروه‌های مردمی و خیران در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و فرمایش ایشان در خصوص مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند، پای کار آمده‌اند و با تهیه و توزیع اقلام معیشتی سعی در کمک به نیازمندان استان دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *