تمرینات ایکس بادی چیست قیمت

 

تمرینات ایکس بادی چیست قیمت

تمرینات ایکس بادی چیست قیمت هیچ اثر گذاری منفی ای بر مفاصل شما نخواهد داشت، اگر بسیاری از تمرینات ورزشی ممکن است به مفاصل شما جراحت برسانند.ریسک مضاعف تحت صدمه به عضله: برخلاف تمرینات ورزشی دیگر، در تمرینات ایکس بادی، ریسک آسیب به ماهیچه ها بسیار پایین است.ریسک جراحت به کمر پایین: برخلاف تمرینات ورزشی دیگر، ریسک زخم به کمر نیز در ایکس بادی xbody بسیار تحت است.سرعت در بهبود توان بدنی: بهبود توان بدنی در تمرینات ایکس بادی، سه برابر سریع خیس از سایر تمرینات ورزشی شکل می گیرد.سرعت رشد بافت های عضلانی: بافت های عضلانی حساس تمرینات ایکس بادی سه برابر سریع تر از سایز تمرینات ورزشی رخ گرفته و رشد می کنند.سرعت از دست دادن وزن و چربی: زمان از دست دادن اضافه وزن و چربی ها دارای تمرینات ایکس بادی، سه برابر سریع خیس از سایر تمرینات ورزشی است.بالا بردن متابولیسم بدن: تمرینات ایکس بادی باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز تن می شوند، درحالیکه بقیه تمرینات ورزشی لزوما متابولیسم بدن را بالا نمی برند.درمان پشت و ران زخم دیده: تمرینات ایکس بادی XBODY GO میتواند به جهت ماهیچه‌ها پشت، و یا ران که آسیب چشم اند مفید بوده و به بهبود آن یاری کند، چنانچه تمرنات ورزشی دیگر صرفا با حضور فیزیولوژیست امکان امداد به آسیب های پشت یا ران را خواهند داشت.ماکزیمم ضربان قلب: ضربان قلب در تمرینات ایکس بادی حداکثر ۱۲۰ تا ۱۳۰ bpm، و در سایر تمرینات حدود ۱۸۵ bpm است.نتیجه ی قابل دقت پس از تعدادی جلسه تمرین: حیاتی تمرینات ایکس بادی پس از ۴ تا ۶ جلسه، تغییرات را به طور محسوس احساس خواهیدکرد، درسورتیکه دارای سایر تمرینات در میان ۱۵ تا ۲۵ جلسه ارتفاع خواهد کشید تا تغییرات را بازدید کنید.عضله سازی اهمیت ایکس بادی چگونه است.

 

بنابراین اهمیت انجام دو الی سه جلسه ایکس بادی در هفته، و یک برنامه غذایی متعادل می توان به شتاب به وزن و سایز دلخواه دست یافت. زمان تمرین اهمیت ایکس بادی بیش از 90٪ ماهیچه ها به طور به طور همزمان در ارتفاع هر انقباض در یک جلسه ی 20 دقیقه ای فعال می شوند در حالی که در نحوه سنتی همین حادثه پس از سه جلسه یک ساعته به وقوع خواهد پیوست، این در حالیست که هیچگونه آسیبی به مفاصل وارد نمی شود. همینطور دارای توجه به این‌که در این طریق در مقایسه مهم طریق های سنتی و بدنسازی از وزنه های سنگین استعمال نمی شود فرد کاهش دچار جراحت دیدگی می شود. در این روش از دانش Electric Muscle (تحریک الکتریکی عضلات) استعمال می شود که به اختصار به آن EMS به معني تحريك الكتريكی ماهیچه‌ها و چربیها است. هم چنین به جهت اشخاص در گیر به کژ آهنگی قلب که ریتم قلب آن ها غیر طبیعی میباشد به کارگیری از این نحوه ممنوع است. درون ران و پهلوها از پاراگراف نواحی پرطرفدار هستند. رغبت به عضله سازی و داشتن اندامی قشنگ از دغدغه های اصلی بخش اعظمی از جوانان از گزاره پسران و دختران است. مشخصه همین حالت، احساساتی هست که شخص در زمانه تحریک اخذ می کند به طوری که بیان می نماید یک سمت از بدنش دریافتی مختلف داشته است.

 

این نکته که فقط با 40 دقیقه استفاده از دستگاه EMS ای ام اس در هفته طبق کلیدی زمان 6 تا 8 ساعت حضور در باشگاه و تمرینات طاقت فرسا میباشد.و اما سرانجام بهتری بدست خواهد امد چرا که با وزنه قلیل و فشار کمتر به مفاصل عضله ها پر سرعت تر ساخته میشوند. در xbody با به کارگیری از پالس های الکتریکی که به ماهیچه‌ها پیامبر می شود،سرعت چربی سوزی تا 3 برابر ارتقا می دهد.علاوه بر این منجر می شود تا سرعت عضله سازی نیز تا 5 برابر افزایش یابد. ایکس بادی وسیله تمرینی میباشد که به یاری تکنولوژی EMS و ارسال پالس های الکتریکی به شما امداد مینماید تا چربی سوزی کرده و عضله سا… گروهی از اشخاص به استدلال حالت کاری نامناسب و یا حالت بد ایستادن مبتلا عضله‌ها نا متقارن می شوند که حتی ممکن هست به جهت ورزشکاران حرفه ای نیز صورت دهد. یک عدد از فرایند زیاد طاقت فرسا تمرینات اقتدار شروع می باشد ، که سرعت ایجاد عمده فن عضله‌ها در آن موءثر است. مزایای زیاد ایکس بادی بر تناسب اندام و تندرستی سبب ساز شده که خیر تنها در تالار های ورزشی بلکه در ورزش های رقابتی و معالجه های طبابت هم از این متد استقبال شود.برای مطالعه تفاوت ویژن بادی و ایکس بادی  کلیک بفرمایید.

 

بهترین و پر سرعت ترین نتیجه ها : تمرینات ایکس بادی حقیقتا شدید و اثر گذاری گذار می باشد دارای تنها دو توشه تمرین در هفته شما متوجه نتیجه ها در کاهش از یک ماه می شوید ماهیچه ها شما توانمند خیس میگردد و متابولیسم بدن شما پر سرعت خیس می شود و شما بیشتر احساس نشاط و شادی و انرژی دارید. اصلی ایکس بادی ۹۰ درصد ماهیچه های تن ۸۰ بار در ثانیه تحریک و ورزش می کنند. خبر خوب به جهت این تیم از افراد، قابلیت چربی سوزی سریع اصلی ایکس بادی و تحریک پرورش عضلات است که همان طور که اشاره شد به دلیل متابولیسم بالایی است که در این میان صورت می دهد. یک عدد از کاربرد های متد ایکس بادی کاهش وزن می باشد که ناشی از ارتقا سوخت و ساز تن و مصرف بالای انرژی میباشد چون تمرکز در این روش، کار همزمان بخش بزرگی از ماهیچه‌ها تن است. همینطور به استدلال افزایش کار عضلات، در زندگی روزانه بخش اعظم کالری خواهید سوخت، به این معنی که مصرف انرژی ارتقاء می یابد. پیشنهاد می کنیم چنانچه می خواهید همچون افراد حرفه ای همچون تیموبول دلاور تنیس روی میز و جورج هاکل دلیر لژ سواری در عملکرد رشته ای خود به برد برسید حتماً به انجام تمارین ورزشی اهمیت همین متد دقت ویژه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید