تمدید مهلت ثبت‌نام دو چالش نوآوری از سوی ستاد نانو

[ad_1]

مهلت ثبت‌نام در چالش‌های‌ نوآوری «ساخت فیلتر فوم سرامیکی کاربیدسیلیسیوم جهت ریخته‌گری قطعات چدن» و « افزایش کیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته‌گری» تمدید شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به‌منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در چالش‌های نوآوری “ساخت فیلتر فوم سرامیکی کاربید سیلیسیوم جهت ریخته‌گری قطعات چدن” و “افزایش کیفیت سنگ موس (ساب) مورد استفاده در صنایع ریخته‌گری” تا تاریخ ۴ مردادماه سال جاری تمدید شد.

پژوهشگران، فناوران و شرکت‏‌های دانش‏‌بنیان علاقه‌مند به شرکت در چالش‌های نوآوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش‌نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

چالش‌های نوآوری فوق از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو طی دو مرحله برگزار خواهند شد. با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در تاریخ ۴ مردادماه، طرح‌های دریافتی توسط کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

برگزیدگان مرحله نخست، حدود سه ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی، نمونه‌ای آزمایشگاهی از طرح خود را مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت‌کنندگان به‌صورت گام‌به‌گام، پیشرفت طرح خود را گزارش می‌دهند و بر اساس آن، از حمایت‌های نقدی و غیرنقدی تا سقف ۷۰ میلیون ریال بهره‌مند می‌شوند.

شرکت‌کننده‌ای که بهترین نتیجه را در ارزیابی‌های فنی و اقتصادی به دست آورد ضمن دریافت جایزه ۳۰۰ میلیون ریالی، فرصت همکاری با شرکت‌های متقاضی این محصول را به‌منظور تجاری‌سازی فناوری خود خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید