تعمیر گاز مبله و توکار کن CAN با استفاده از قطعات اصلی

کنار هر سر شعله اجاق گاز یک ترموکوپل تعبیه شده که شکسته شدن نوک آن یکی از علتهای روشن نماندن شعله است . ازطرفی ممکن است حفرههای اطراف مشعلها گرفته باشند یا حتی بقایای مواد شوینده داخلشان گیر کرده باشد. تعمیرکاران و مدیران مجموعه آی پی وقتی در محل مشتری بابت تعمیرات حضور پیدا میکردند و یا حضورا با مردم درد و دل میکردند ، از نارضایتی های مردم بابت تعرفه های هزینه های نامعلوم میشنیدند ، هزینه هایی که تعمیرکاران متفرقه به دلخواه بدون تعرفه میگرفتند . وقتی اجاق گازی به دست تکنسینهای مجموعه ما درست میشه دیگه خیالتون راحته راحت باشه چون ما به کارمون مطئمنیم برا همینم هم تعمیر اجاق گاز رو براتون گارانتی می کنیم که شما هم مطمئن باشید .

شاید براتون عجیب باشه ! این جمله را بارها ، شاید هرکدام از ما شنیده باشیم : در ایران خدمات پس از فروش بی معنا میباشد و مرکز تعمیرات لوازم خانگی به مانند اروپا عمل نمیکنند . ابتدا بررسی کنید که چدنی ها و سرشعله ها جابهجا نشده باشد زیرا در صورتی که این قطعات به درستی در جای خود قرار نگیرد جرقه زن ها به هیچ وجه عمل نخواهد ترموکوپل اجاق گاز اخوان کرد . با وجود کیفیت خوب و بالای اجاق گاز لوپز پس از مدتی استفاده کارایی سابق را ندارد و باید توسط تعمیرکار و متخصص بررسی و عیب یابی اجاق گاز گردد.

قبل از اینکه به بررسی علت کار نکردن فندک اجاق گاز بپردازیم، بهتر است ابتدا با ساختار فندک و انواع آن آشنا شوید. اگر جریان گاز برقرار بود سوراخهای مشعل یا پیلوت را بررسی کنید چون امکان دارد مسدود شده باشند. بعضی از لولا ها دارای قفل می باشند که باید قبل از اینکه درب را بردارید قفل را باز کنید. اجاق گازهای تولید کن دارای استاندارد بی المللی FCC-Kitchen appliances میباشد همچنین دارای جایزه یکصد برند برتر جشنواره قهرمانان صنعت میباشد. در صورتیکه مشکل اجاق گاز شما جدی بود ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص مربوط به برند اجاق گاز شما ( تعمیرکار آموزش و دوره دیده مربوط به همان برند ) در محل حاضر میشود .

قبل از هرچیز باید خدمت شما عرض کنم شیشه گاز به ندرت میشکنه و دلایل آن مختلف هست ولی اگر در زمان خریدن گاز از گازهایی که برند شناخته شده تری دارن خرید کنید این اتفاق بسیار کمتر برای آنها میافتد.البته این نکته خیلی در شکستن گاز ملاک نیست. تعمیرات مربوط به فر: فر اجاق گاز به این راحتیها احتیاج به تعمیر پیدا نمیکند ولی زمانی هم که کم بیاورد و محتاج دستکاری شود، بهطور متوسط هزینهی بیشتری میبرد. همانطور که می دانید این نوع از اجاق از ظرافت بیشتری برخوردار است و در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است از تعمیرکار اجاق گاز مجاز و معتبر استفاده نمایید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نصب ترموکوپل اجاق گاز بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید