تعلل در تکمیل پروژه های ورزشی سمنان و بدقولی‌های مکرر وزارت ورزش و جوانان!

[ad_1]

عکس تزئینی است

ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از آنچه تعلل در اجرای پروژه ها و بدقولی های مکرر وزارت ورزش در تکمیل پروژه های ورزشی می خواند انتقاد کرد و گفت: عملکرد حوزه عمرانی اداره کل ورزش و جوانان در استان سمنان به هیچ وجه راضی کننده نیست.

 منوچهر فخری در جلسه جذب پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و جذب اعتبارهای تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری با اشاره به روند کُند تکمیل پروژه های ورزشی مصوبات سفر ریاست جمهوری در استان اظهار کرد: اقدامات انجام گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در بحث پروژه های عمرانی رضایت بخش نیست .
وی خاطرنشان کرد: با توجه به بدقولی‌های مکرر صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان و وعده‌های محقق نشده از حوزه عمرانی اداره کل ورزش و جوانان اصلا راضی نیستیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: ورزش و فعالیت‌های ورزشی نیاز امروز جامعه است اما متاسفانه شاهد بدقولی مکرر در حوزه عمرانی ورزش و جوانان هستیم و این بدقولی در شهری مانند سمنان اتفاق می‌افتد که متاسفانه پایین‌ترین سرانه ورزشی استان را دارد.
فخری اضافه کرد: در شاهرود هم مقرر شده بود تا فاز اول استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری، سال گذشته افتتاح شود اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.
وی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: گلایه‌مندی ما و مردم استان را به وزیر ورزش و جوانان اعلام کنید و بگویید در حوزه عمرانی ورزش، مردم گلایه‌مند و خسته از بدقولی‌های مکرر هستند و راجع به پروژه‌هایی مثل مجموعه ورزشی جانبازان و معلولین سمنان و سه هزار نفری شاهرود بارها وعده داده شد و اتفاقی نیفتاد و پروژه‌ها معطل مانده است.
معاون امور عمرانی استاندار سمنان گفت: امیدوارم با اظهار گلایه‌ها، وزیر  ورزش و جوانان دستور قاطع و شفافی برای به ثمر رساندن پروژه‌ها صادر کنند .
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان به مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد: تا با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و خزانه معین استان تلاش همه جانبه به منظور جذب صد درصدی اعتبارات داشته باشند.

 انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید