تعطیلی ۲ باشگاه ورزشی دیگر در اهواز

[ad_1]

ایسنا/خوزستان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از تعطیلی دو باشگاه ورزشی دیگر در اهواز به دلیل فعالیت و عدم تمیکن به ابلاغیه ستاد پیشگیری از کروناویروس در ورزش، خبر داد.

ابراهیم نصیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تعطیلی باشگاه های ورزشی به دلیل شیوع کروناویروس به منظور حفظ سلامت مردم، اظهارکرد: در حال حاضر تیم های ورزشی و باشگاه ها اجازه فعالیت ندارند و همچنان سخت گیری های اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نسبت به تعطیلی اماکن ورزشی به منظور رعایت نکات بهداشتی و سلامت مردم ادامه دارد.

وی بیان کرد: از اسفندماه تاکنون، پس از ابلاغیه های صادر شده مبنی بر تعطیلی باشگاه های ورزشی، اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز به صورت مداوم از باشگاه های ورزشی سرکشی و بازدید داشته است و در این راستا چند باشگاه به دلیل سرپیچی از قانون، تعطیل شده اند. بارها عنوان و تاکید کرده ایم که خط قرمز ما سلامت و تندرستی مردم است و در این زمینه کوتاه نمی آییم و با باشگاه هایی که به قانون تمکین نکرده اند، به صورت جدی برخورد می کنیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که در حال حاضر نیز باشگاه های ورزشی جزو اصنافی هستند که در شرایط فعلی همچنان باید تعطیل باشند، گفت: طی سه چهار روز گذشته نیز پس از سرکشی و بازدید میدانی از هشت باشگاه ورزشی، متاسفانه شاهد فعالیت ۲ باشگاه بودیم که دستور تعطیلی آن ها صادر شد. نظارت ها ادامه دارد و باید از همکاری خوب نیروی انتظامی و حراست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و پای کار آمدن سازمان بسیج ورزشکاران استان نیز تشکر کنم.

وی با تاکید بر این که پس از عبور از شرایط فعلی نسبت به کم کاری و سرپیچی باشگاه ها غافل نخواهیم شد نیز عنوان کرد: خدا را شکر بیشتر باشگاه های ورزشی به دستورهای ابلاغ شده، تمکین کرده اند که از آن ها تشکر می کنم. همچنین از پشتیبانی مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همراهی بازرسی اداره کل، هیات بدنسازی و پرورش اندام و هیات پزشکی استان، اداره ورزش و جوانان اهواز و امور باشگاه ها قدردانی می کنم.

نصیری در پایان با اشاره به پویش ورزش در خانه، اظهارکرد: این پویش، طرح وزارت ورزش و جوانان و یک پویش کشوری است که استان خوزستان نیز تا روز پنج شنبه، ۲۱ فروردین ماه در این پویش، رتبه اول را داشته و خدا را شکر استقبال مردم خوزستان خوب بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید