تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های البرز از ۱۵ هزار نفر گذشت

[ad_1]

ایسنا/البرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۱۷ نفر رسید .

دکتر محمد فتحی روز پنجشنبه ششم شهریور در جمع خبرنگاران گفت: از دیروز تا امروز ششم شهریور  ۷۹ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۵ هزار و ۶۱ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۴ هزار و ۴۲۹ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

 فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۳۲ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۵۳ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۴۱ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۹ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

 فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۸۷ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۵ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۱۷ نفر رسید .

 فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۷۰۰ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۵۷ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید