تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس توسط فرمانده آجا در جنوب غرب کشور

[ad_1]

ایسنا/خوزستان فرمانده آجا در جنوب غرب کشور گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا، با ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح برنامه‌ هر ساله ما برای هفته دفاع مقدس تغییر کرده است.

امیر حمزه بیدادی، امروز (۱۲ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: امسال به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور و دنیا به دلیل شیوع کرونا، با ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح نیز برنامه‌ هر ساله ما تغییر کرده است و رژه پیاده و موتوری را نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، وی افزود: البته برنامه‌های جایگزین از جمله دیدار با خانواده شهدا، حضور در بیمارستان‌ها و تقدیر از مدافعان سلامت و گرامیداشت شهدای سلامت، انجام مسابقات نقاشی و کتابخوانی مرتبط با هفته دفاع مقدس، پخش بروشور و پوستر مرتبط با این هفته و دیدار با پیشکسوتان، از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شده‌ است.

فرمانده آجا در جنوب غرب کشور گفت: همچنین برای پخش بسته‌های ضدعفونی و در صورت نیاز ضدعفونی معابر هم آمادگی کامل داریم.

وی با بیان این‌که بحث کمک‌های مومنانه مدنظر است و اگر خدا توفیق دهد قصد داریم یک رژه خدمت را داشته باشیم، افزود: در این زمینه، جلسه مشترک مقدماتی با سپاه انجام شد. به هر حال هر کاری که به نشر تاریخ دفاع مقدس به نسل جدید کمک کند، حتما در هفته دفاع مقدس انجام خواهیم داد که این نیز مطابق برنامه‌های ستاد کل نیروهای مسلح خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید