تردد خودرو در داخل و خارج شهر اهر به شدت کاهش یافته است

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اهر از کاهش شدید تردد خودروها در ورودی و خروجی این شهرستان خبر داد و گفت: در روزهای اخیر با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و تشدید کنترل‌ها و اعمال قانون تردد خودروها در داخل و خارج شهر به شدت کاهش یافته است.

 زاهد محمودی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: در روزهای آینده با تشدید محدودیت عبور و مرور، با رانندگان خودروهای متخلف و غیر بومی برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: با توجه به باز بودن ادارات، سعی شده کارکنان ادارات با شیف بندی و با کمترین تعداد در ادارات حضور داشته باشند و در این خصوص ادارات خدمات‌رسان از این امر مستثنی بوده و به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان خواهند بود.

وی با اشاره به تعطیلی مراکز تجاری، پاساژها و صنوف غیر ضروری، افزود: اگر در این زمینه برخی اصناف در تعطیلی اماکن خود همکاری نکنند، پلمب می شوند.

فرماندار اهر عنوان کرد: تاکنون برای شناسایی و مبارزه با کرونا ویروس، 98 درصد شهروندان اهری با مشارکت شبکه بهداشت و درمان و بسیج غربالگری شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت‌های کارگاه‌های تولید ماسک و ضدعفونی کننده در اهر، افزود: با  آغاز شیوع کرونا در سطح شهر کارگاه‌های متعددی در این خصوص در روزهای اخیر با همکاری ادارات و نهادها فعالیت خود را با تمام ظرفیت آغاز کرده‌اند که امیدواریم کمبود این اقلام مرتفع و مشکلی در عرضه این موارد پیش نیاید. 

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید