تجزیه و تحلیل وب سایت خود را مانند گوگل خواهد با این 10 ابزار جستجوگرها

[ad_1]

هر بار که یک الگوریتم جدید به روز رسانی می آید و کسب و کار آنلاین در سمت چپ خاراندن سر خود را به عنوان بسیاری از عدم اطمینان و غیر قابل پیش بینی در آمد به معادله. این در درجه اول توجه به این واقعیت است که با هر به روز رسانی الگوریتم گوگل تلاش می کند تا موتور جستجو نتایج جستجو مربوط تر از قبل. به عنوان یک نتیجه بسیاری از وب سایت که کار غیر اخلاقی تکنیک برای ایجاد ترافیک بیشتر باید به بازسازی و recode بسیاری از چیزهایی که در وب سایت خود را برای جلوگیری از گوگل غول تبر.

برای شما به دانستن آنچه که شما نیاز به تغییر در وب سایت شما, شما باید به کمک برخی از ابزارهای است که می تواند تجزیه و تحلیل و مشاهده وب سایت خود را در جهات شبیه به گوگل. با استفاده از این جستجوگرها بالا نرم افزار و با استفاده از اطلاعات به دست آمده از آنها را به یک وب سایت بهتر شما ایستاده شانس ماندن قوی در اینترنت برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. در اینجا 10 تا از بهترین ابزار جستجوگرها در حال حاضر:

  • ابزار وب مستر گوگل: گوگل ابزار وب مستر هدف برای تازه کار و توضیح اصول اولیه جستجو در گوگل. با استفاده از این ابزار شما می توانید دریابید که کدام بخش از وب سایت خود را رنج می برند از فقیر SEO و شما می توانید گام های لازم برای بهتر کردن اوضاع.

  • Moz ابزارهای نرم افزار: موجود در یک محاکمه رایگان نسخه Moz ابزارهای نرم افزار به عنوان یک همه در یک راه حل است که کمک می کند تا در پیگیری رشد وب سایت خود را از ابتدا و تا حد زیادی می تواند کمک به شناسایی فرصت های که وب سایت خود می توانید استفاده کنید برای رسیدن به رتبه بندی موتور جستجو بهتر.

  • سایت گریدر از HubSpot: در اصل منتشر شده در سال 2007 وب سایت حرفه ای یک ابزار دستی است که در اطراف اگر شما می خواهید به دنبال انواع جستجوگرها ، این ابزار مفید است که به طور کامل رایگان است و در حال حاضر در دسترس در نسخه به روز شده.

  • بررسی لینک های من: این ابزار رایگان رتبه در میان بالا 5 ابزار جستجوگرها و عمل به عنوان یک جستجوگر لینک های خراب و بسیار مفید برای برخی از بررسی نهایی قبل از اینکه وب سایت خود را می رود زندگی می کنند. در آن طول می کشد فقط چند ثانیه برای این ابزار برای ارائه نتایج. در حالی که لینک های سالم رنگ سبز مشخص شده شکسته آنهایی که با رنگ قرمز مشخص شده.

  • SEO Report Card: اگر شما می خواهید بدانید که در آن شما ایستاده در برابر رقبای خود این ابزار شما می خواهید به استفاده از. این ابزار فراهم می کند کامل گزارش که حاوی اطلاعات مهمی در جنبه های مانند سایت تحلیل, تجزیه و تحلیل و رتبه وب سایت در دسترس است.

  • Screaming Frog SEO Spider: در حالی که نسخه کامل این ابزار به خریداری می شود نیز وجود دارد یک نسخه LITE است که به صورت رایگان برای کاربران. وب سایت های بزرگ که نیاز به محاسبات و تجزیه و تحلیل انجام می شود در یک دوره کوتاه از زمان تکیه بر این ابزار است.

  • حذف ‘ em: این ابزار استفاده می شود به منظور حذف و غیر طبیعی و مصنوعی لینک کلیک کنید. با به روز رسانی الگوریتم تبدیل شدن به دقیق تر برای وب سایت با لینک های مصنوعی این ابزار ارزشمند است امروزه.

  • SEO Audit Tool از داشت: این ابزار این است که معمولا استفاده می شود برای شناسایی اساسی SEO خطا برای وب سایت.

  • Woorank: در دسترس در 2 هفته نسخه آزمایشی Woorank نشان می دهد بهبود در نظر سئو و همچنین تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی و عملکرد.

  • جستجوگرها ابزار بررسی اجمالی از Varvy: اگر شما می خواهید جامع ترین گزارش عملکرد خود را در وب سایت این ابزار در حالت ایده آل شما می خواهید. آن را آماده در عمق گزارش در آینده به هیچ زمان و فراهم می کند بینش به مناطق مختلف از عملکرد وب سایت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید