[ad_1]

تبدیل نرخ بهینه سازی (CRO) یک استراتژی است که ساخته شده برای کمک به صاحبان وب سایت در تبدیل بازدید کننده به مشتریان پرداخت. وجود دارد 2 اصلی روش برای CRO: 1 تحقیق است قبل از راه اندازی یک وب سایت و دیگر شروع سایت 1st, و پس از آن تست استراتژی های مختلف برای تعیین است که بیشتر موثر است. هر استراتژی خود را به محاسن و معایب خود را.

بسیاری از مردم شنیده ام در مورد تبدیل نرخ بهینه سازی; اما آنها باید نه انجام آن خود را… یا شاید سعی. آن است که به سادگی به خاطر آنها تنبل است; چرا که آنها نمی دانند چه چیزی برای تکمیل.

فقط آنچه که تبدیل بهینه سازی ؟

تبدیل نرخ بهینه سازی نیست برخی از سحر و جادو سیاه و سفید; این یک تکنیک علمی تست است که به شما اجازه قطعا پیگیری های متعدد عناصر وب سایت خود را برای تعیین چه تولید پاسخ بالاتر از بازدید کنندگان وب سایت شما.

و با استفاده از برخی از بسیار اساسی روش همراه با چند آسان منابع شما قادر به افزایش تبدیل در وب سایت شما صرف نظر از آنچه در پایان نتیجه وب سایت شما است که با تمرکز بر.

اگر شما می خواهید بیشتر یو پی اس ثبت نام برای لیست ایمیل خود را بیشتر درآمد خود محصول بیشتر کلیک بر روی تبلیغات حستبلیغ و یا حتی بیشتر تماس خود را به شماره 800 تبدیل نرخ بهینه سازی اطلاع رسانی خواهد شد شما دقیقا چه تغییرات شما نیاز به ایجاد وب سایت خود را به ایجاد بیشتر از هر بازدید کننده.

اگر شما مالک کسب و کار آنلاین و همچنین وب سایت خود را, من مطمئن هستم که 1 یک هدف اصلی است برای بهبود نرخ تبدیل خود را.

اما شما متوجه است که اگر شما یک مقدار قابل توجهی از ترافیک ورود به وب سایت خود را, شما نمی توانید به نظر می رسد برای افزایش نرخ تبدیل خود را از کمی. آنچه شما می تواند انجام نادرست?

وجود دارد در واقع چیزهای مختلف است که ممکن است مؤثر بر نرخ تبدیل خود را. 1 از معمول ترین عامل می تواند وب سایت خود را طراحی. بله! شما آگاه است که راه خود را در سایت گذاشته است می تواند تاثیر قابل توجهی در این راه افراد احساس در مورد شرکت شما ؟

در واقع حتی سبک های کوچک add-ons و همچنین فونت استفاده می کنید ممکن است دقیقا همان تاثیر را به عنوان به خوبی. شما تا کنون متوجه شده وب سایت که با استفاده از غیر رنگی پس زمینه, فونت, که راه و همچنین بزرگ و ناوبری است که ساده است فقط گیج کننده است ؟

شما حتی بر این باورند که دو بار در مورد کلیک کردن دور ؟

من مطمئن هستم که شما نمی. بنابراین اگر شما احساس به عنوان اینکه وب سایت خود را کاملا به هم ریخته و سپس شما قطعا باید به فکر رفع این طرح و انتخاب چیزی ساده تر و آسان است. شما انجام خواهد شد بازدید کنندگان خود را و خودتان را یک به نفع.

با این وجود علاوه بر این وجود دارد که وب سایت طراحی شده است نه تنها موضوع است. گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به یک وب سایت تبدیل نرخ بهینه سازی انجام شده است. چه آن را از شما بپرسم ؟

آن را ممکن است در واقع بهینه سازی وب سایت خود را به اطمینان حاصل شود که آن را به نوبه خود می تواند موفق تر در بهبود نرخ تبدیل خود را. از جمله مسائل درست مانند روشی که شما توضیح دهید که شرکت شما در این تصاویر یکی از محصولات و یا حتی محتوای مواد شما همچنین می تواند تا حد زیادی تاثیر راه است که در آن وب سایت شما انجام می دهد.

اگر شما می توانید بهینه سازی این موارد به اطمینان حاصل شود که تبدیل شدن آنها به بیشتر مشتری و تبدیل موثر, و سپس شما قطعا دیدن افزایش قابل توجهی در نرخ تبدیل خود را.

معمول ترین اشتباه:

به من بگویید اگر این به نظر می رسد آشنا ؟ شما در حال گرفتن به اندازه کافی خوب بازدید کنندگان به وب سایت خود را, اما بازدید کنندگان خود را در حال تبدیل شدن نیست چشم انداز یا درآمد.

پس از آن به یک ترافیک مشکل است. اگر شما فقط می تواند دریافت بازدید کننده بیشتر به وب سایت خود را و سپس شما قطعا می خواهد به وضوح بیشتر درآمد.

به طوری که شما بیرون بروید و سرمایه گذاری کمی پول بیشتر رانندگی بازدید کنندگان به وب سایت شما; شما ممکن است با استفاده از پرداخت هر کلیک و یا حتی برخی از تبلیغات بنر و یا هر چیز دیگری.

و در حالی که شما یک افزایش در بازدید کننده ها (و درآمد نیز) شما واقعا ایجاد هر گونه درآمد اضافی?

یا شاید شما است سود حاصل از بازاریابی اضافی گرفتن مصرف از اضافی خود را هزینه تبلیغات?

به جای ادامه به پرتاب فوق العاده بازدید کنندگان در وب سایت شما, شما باید تمرکز بر تلاش برای افزایش تبدیل های موجود از ترافیک شما در حال حاضر آمدن به وب سایت خود را.

چرا که آن را یک شرکت آنلاین باور است که واقعا یک مشکل مهم است. اگر شما قادر به دریافت این افراد به اعتماد شما بر اساس نگاه و کلمات و همچنین جنبه های دیگر از وب سایت خود را و سپس شما قطعا می توانید قطعا بهبود نرخ تبدیل خود را. بنابراین باید یک نگاه دقیق تر در وب سایت خود و تغییر چیزهایی که نیاز به بهبود.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *