بیانیه گام دوم ضامن اقتدار و امنیت کشور است

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بیانیه گام دوم اقتدار و امنیت کشور را تضمین می‌کند.

احمدحسین فتایی در دیدار با حجت‌الاسلام حبیب‌الله حاتمی دبیر شورای راهبردی گام دوم انقلاب در لرستان که امروز ۱۳ مردادماه صورت گرفت، ضمن تبریک دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر، اظهار کرد: تدوین راهکارهای تحقق و اجرای بیانیه گام دوم به‌عنوان سند راهبردی نظام، اصلی‌ترین اولویت دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی در لرستان است.

وی تصریح کرد: در همین راستا کارگروه ویژه بیانیه گام دوم در ذیل شورای فرهنگ عمومی استان تشکیل شده تا بتوان در قالب اتاق فکر از نظرات و پیشنهادات صاحب‌نظران و نخبگان استان و حتی کشور در این خصوص بهره گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: پیشبرد اهداف نظام که منوط به حرکت در سایه منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است، بی‌شک وظیفه همه مسئولین و مردم است و ما تمام تلاش خود را برای تحقق بیانیه گام دوم بکار خواهیم بست.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله حاتمی دبیر شورای راهبردی گام دوم انقلاب نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت ویژه شورای فرهنگ عمومی در جهت محقق شدن ابعاد گسترده بیانیه گام دوم، گفت: بررسی و تدوین راهکارهای عملیاتی نمودن شاخصه‌های اجرای و مؤثر منویات رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم، مهمترین وظیفه شورای فرهنگ عمومی است.

وی ادامه داد: آنچه در هفت اصل بیانیه گام دوم آمده، اگر در قالب دستورالعمل‌های فرهنگی اجرایی شود، مردم بیشترین بهره را از تحقق آن خواهند برد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید