[ad_1]

داشتن یک وب سایت است که یک معامله بزرگ نیست امروزه اما داشتن آن در بالای گوگل کسب و کار. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو است که عامل کلیدی است که کمک می کند تا برای افزایش رتبه وب سایت شما و ترافیک خود را به شدت. هر چند آن't همیشه کار راه ما می خواهیم به دلیل عدم ما را از دانش و در نتیجه استخدام یک تیم حرفه ای است و نه یک معامله بد. هنگامی که آن را به جستجوگرها می آید, پس, تجزیه آن به دو دسته مختلف یعنی در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها تکنیک های. در امروز's مقاله ما به بحث در مورد تکنیک های SEO در صفحه است که به شما کمک دو ترافیک خود را.

  • قرار دادن عنوان خود را در سرفصل های: بدون شک خود را محتوا است از یک تعداد از زیر و سر به آن را آسان تر برای گوگل به خزیدن آنها شما باید با قرار دادن هر عنوان در عنوان (H1, H2, H3 و غیره.). آن را جذب توجه خوانندگان و موتورهای جستجو نیز هست.
  • خود را به آدرس کوتاه و شیرین: اگر شما می خواهید برای رسیدن به جایی بنابراین اولین چیزی که شما نیاز دارید این است که آدرس مقصد – است't? و آدرس وب سایت خود را توسط آدرس است که کمک می کند تا به کاربران برای رسیدن به وب سایت خود را بر روی شبکه جهانی وب است. و در جهت آن را به یاد ماندنی شما باید نگه داشتن آن کوتاه و شیرین و آسان به تلفظ بنابراین, به راحتی می توانید به یاد داشته باشید آن است.
  • لینک های داخلی: یکی دیگر از تاکتیک ساده است که شما را دو برابر ترافیک وب سایت و افزایش رتبه بندی جستجو خود را که ارتباط داخلی. مطمئن شوید که هر لینک در وب سایت شما کار می کند و شما را به سمت راست جایی که شما می خواهید برای رسیدن به. این کمک می کند تا موتورهای جستجو به خزیدن کلمه کلیدی خاص و افزایش رتبه بندی خود را.
  • متا توضیحات: توضیحات متا دوباره مهمی در جستجوگرها-صفحه عاملی است که شما نیاز به توجه. این کمک می کند تا موتور جستجو به درک آنچه در صفحه وب خود را مورد تمام شده است. آن را کوتاه و معنی دار برای نتایج بهتر است.

تمام موارد فوق در صفحه جستجوگرها تکنیک های کمک خواهد کرد که شما دریافت نتایج بزرگ به عنوان آنها مهم ترین در بهبود رتبه بندی کلی از وب سایت خود را. این تاکتیک ممکن است نه تنها دو رتبه بندی جستجو خود را, اما همچنین کمک می کند تا برای ایجاد استراتژی خود را. با استفاده از تمام تکنیک های در راه حق ممکن است کمک به شما را به وب سایت قابل اعتماد تر است که گوگل دوست دارد بیشتر است. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ انتخاب کردن برای همه از جمله تکنیک ها و لذت بردن از بزرگ ترافیک در وب سایت شما است که باعث افزایش نرخ تبدیل خود را.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *