به دنبال تعطیلی دو هفته‌ای ادارات و قرنطینه استان هرمزگان هستیم

[ad_1]

نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم با اشاره به افزایش آمار کرونا در استان هرمزگان تأکید کرد که به دنبال رایزنی با ستاد مرکزی کرونا به منظور تعطیلی دو هفته‌ای ادارات استان و قرنطینه هستیم.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان هرمزگان بیان کرد: ما جلسه‌ای با معاون درمان وزیر بهداشت برگزار کرده و ایشان در منطقه حضور یافته و بازدیدی میدانی داشتند. یکی از مشکلات استان که از قبل نیز با آن مواجه بودیم بحث کمبود امکانات و تجهیزات درمانی است. در این جلسه معاون وزیر بهداشت قول‌هایی در خصوص تأمین تخت‌های آی‌سی‌یو و دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و سایر تجهیزات مورد نیاز برای درمان بیماران کرونایی دادند.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون آمار شیوع کرونا در استان هرمزگان رو به افزایش است و پیشنهاد ما تعطیلی دو هفته‌ای ادارات و قرنطینه کامل است. اکنون استانداری در حال رایزنی با ستاد مرکزی کرونا برای اخذ مجوز لازم برای اجرای این طرح است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم تصریح کرد: از سوی دیگر توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید انجام شود. مردم نیز رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را باید در اولویت قرار دهند.

مرادی در پایان تأکید کرد: ما در حال رایزنی به منظور استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح هستیم. قرار است مجمع نمایندگان استان و استانداری و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با آقای نوبخت جلسه‌ای داشته و به دنبال جذب حمایت از صندوق توسعه ملی هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *