بهینه سازی وب سایت برای رتبه بندی گوگل بالا

[ad_1]

مقدمه

مدیران سایت انجام جستجوگرها و می خواهید برای گرفتن رتبه بندی موتور جستجو را در گوگل به دلیل آن است که محبوب ترین موتور جستجو در جهان است. اما شما باید آگاه باشید که گوگل بسیار سخت در مبارزه با دستکاری رتبه بندی موتور جستجو.

مطمئن شوید که وب سایت خود را دارای پتانسیل بالا در گوگل, رتبه بندی جستجوگرها شما باید تلاش هشدار زیر است:

ساختار وب سایت و توسعه محتوا

ایجاد یک سایت با حذف سلسله مراتب و متن لینک کلیک کنید. هر صفحه باید قابل دسترسی از حداقل یک متن استاتیک لینک. نکته کلیدی این است که یک سلسله مراتب روشن و قابل دسترسی از استاتیک متن لینک.

ارائه یک نقشه سایت. آن است که بسیار مهم SEO عنصر برای گوگل به صفحه اول صفحات وب خود را و اختصاص مناسب موتور جستجو محبوبیت نمرات (link popularity) به صفحات وب خود را. آن است که به خصوص مفید برای وب سایت های بزرگ.

ایجاد یک مفید و غنی از اطلاعات سایت و نوشتن صفحات که به وضوح و با دقت توضیح مطالب خود را با کلمات مورد نظر کاربران را تایپ خود را برای پیدا کردن صفحات. گوگل به وضوح بیان می کند که آنها دوست غنی از اطلاعات وب سایت. بنابراین جستجوگرها باید تاکید بر توسعه محتوا و SEO کلاهبرداری.

سعی کنید به استفاده از متن به جای استفاده از تصاویر برای نمایش نام مهم, محتوا یا لینک کلیک کنید. خزنده گوگل نمی تشخیص متن موجود در تصاویر. اگر شما با استفاده از, تصاویر, مطمئن شوید که شما ارائه توصیفی دقیق و تگ ALT.

اجتناب از جستجوگرها دادن

اساسی با این نسخهها کار برای جستجوگرها است که اطمینان حاصل شود تنها موتور جستجو قابل قبول شیوه های استفاده می شود که ایجاد صفحات برای کاربران و نه برای موتورهای جستجو. اگر شما و یا خود را در جستجوگرها شرکت ادوات غیر قابل قبول روشهای عملی در جستجوگرها و یا کلاهبرداری های وب سایت خود را می توان ممنوع و حذف از فهرست موتور جستجو. این درست است به خصوص برای گوگل. از تجربه آنها بسیار مصمم به مبارزه با اسپم موتور جستجو.

بنابراین شما باید هشدار است که شما مرتکب نشده در غیر قابل قبول SEO شیوه های ذکر شده در زیر:

نمی فریب کاربران خود و یا ارائه محتوای متفاوت به موتورهای جستجو از شما صفحه نمایش به کاربران است که معمولا به عنوان “cloaking.” Cloaking اشاره به ارائه محتوای متفاوت و یا آدرس ها به کاربران و موتورهای جستجو, برای مثال, نشان دادن محتوای متفاوت به موتورهای جستجو از کاربران و یا در حال حاضر نسخه HTML برای موتورهای جستجو و در حال حاضر صفحات فلش به کاربران است. خدمت به نتایج مختلف را بر اساس عامل کاربر می تواند به عنوان cloaking.

پنهان کردن متن و یا لینک در مطالب خود می تواند سایت خود را به عنوان غیر قابل اعتماد پس از آن ارائه اطلاعات به موتورهای جستجو متفاوت نسبت به بازدید کنندگان است.

متن (مانند بیش از حد از کلمات کلیدی) می تواند در راه های مختلفی از جمله اما نه محدود به موارد زیر است: “کلاه سیاه” تکنیک های SEO: متن سفید روی پس زمینه سفید استفاده از CSS display:none و یا صفحه نمایش: پنهان برای مخفی کردن متن از جمله متن پشت یک تصویر از طریق تگ DIV و یا لایه بندی تکنیک های کوچک اندازه فونت مانند تنظیم اندازه فونت به 0. برخی از شرکت های جستجوگرها بر این باورند که گوگل نمی تواند تشخیص دادن اگر CSS ترفندهای استفاده می شود. متاسفانه این اشتباه است.

لینک ها را می توان از جمله اما نه محدود به موارد زیر است: “کلاه سیاه” تکنیک های SEO: لینک متشکل از متن با استفاده از CSS را لینک, مانند, متن, با, یک صفحه, بالا, لینک های مخفی در یک شخصیت کوچک مانند لینک یک خط تیره در وسط یک صفحه وب است.

“چاشنی کلمه کلیدی” اشاره دارد به عمل بارگذاری یک صفحه وب با کلمات کلیدی در تلاش برای دستکاری رتبه بندی سایت در نتایج جستجوی گوگل است. بیش از حد کلمات کلیدی در یک معنی صفحه وب را می توان به عنوان چاشنی کلمه کلیدی. جستجوگرها مناسب باید مراقبت از این عنصر است.

مطالب تکراری به طور کلی اشاره به اساسی بلوک محتوا در داخل و یا در سراسر دامنه ها است که یا به طور کامل مطابقت با محتوای دیگر یا خیلی مشابه است. گوگل تلاش می کند سخت به صفحه اول و صفحات مجزا با اطلاعات است. این فیلتر به معنای به عنوان مثال که اگر سایت شما دارای یک “منظم” و “چاپگر” نسخه از هر مقاله و نه از این مسدود شده در robots.txt و یا با یک متا تگ noindex گوگل را انتخاب کنید یکی از آنها را به لیست.

در موارد نادر که در آن گوگل درک که مطالب تکراری ممکن است نشان داده شده است با قصد دستکاری رتبه بندی ما و فریب کاربران گوگل همچنین تنظیمات مناسب در نمایه سازی و رتبه بندی سایت ها درگیر است. گوگل نشان می دهد که وب سایت خود یا کل شبکه از وب سایت می تواند جریمه با پایین رتبه بندی موتور جستجو و یا حذف شده از فهرست خود. آیا شما مایل به گرفتن این خطرات و همچنان به ساخت سایه در وب سایت?

برای برخی از دلایل اگر شما نمی تواند اجتناب از مطالب تکراری در گوگل نشان می دهد شما می توانید با استفاده از robots.txt فایل برای جلوگیری از گوگل نمایه سازی تکرار صفحات وب و یا وب سایت.

متناوبا, شما می توانید دوباره فکر می کنم تحکیم کپی صفحات 1 و یا گسترش هر صفحه حاوی محتوای منحصر به فرد.

نتيجه گيری

جستجوگرها است معنای استفاده از ترفندهای دستکاری رتبه بندی موتور جستجو. جستجوگرها در مورد ساخت یک وب سایت موتور جستجو دوستانه و قابل اعتماد و ساختمان شهرت به وب سایت خود را. به موتور جستجو دوستانه و قابل اعتماد, شما باید برای جلوگیری از غیر قابل قبول موتور جستجو بهینه سازی شیوه های توصیف شده در بالا. اگر شما ارائه دهنده خدمات جستجوگرها است که ارتکاب به آن دسته از شیوه های جلوگیری از آنها استفاده کنید در حال حاضر و با حذف تمام spammy عناصر قبل از خود سایت ممنوع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید