بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای “دره بید” بخش لوداب

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد همزمان با رزمایش کشوری برکت امام خمینی(ره) روز سه شنبه ۱۳ خرداد ماه آیین بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای “دره بید” بخش لوداب انجام شد.

فیض اله پاسره، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با گرامی داشت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی گفت: مفتخریم که در سال جهش تولید آیین افتتاح پروژه آبرسانی “دره بید” بخش لوداب هستیم.

وی با تقدیر از بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی  در مشارکت در اجرای این طرح آبرسانی افزود: در استان کهگیلویه و بویر احمد  تعداد ۲۵پروژه آبرسانی با جمعیت هدف ۲۲هزار نفر با هدف تامین آب ۵۵روستا با مشارکت بنیاد برکت تعریف شد.

پاسره اظهارکرد: برای اجرای سیستم های آبرسانی به روستاهای هدف زیرساخت هایی شامل ۱۳۵کیلومتر خط انتقال و لوله گذاری، احداث ۱۷بلب مخزن ذخیره آب با ظرفیت ۵۵هزار مترمکعب  و با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال ایجاد و آماده بهره برداری می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پروژه آبرسانی  به “دره بید” بخش لوداب به نمایندگی از ۲۵پروژه آبرسانی در تمامی نقاط استان به بهره برداری رسید.

پاسره یادآور شد: در پروژه آبرسانی دره بید لوداب که آب شرب ۴۵خانوار را تامین می کند  ، مخزن ۱۰۰متر مکعبی، یک کیلومتر خط انتقال،۳.۶کیلومتر شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر ۱۳میلیارد ریال اجرا و انجام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، وی با تقدیر از تلاش های بی شائبه مدیران و کارکنان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به جهت مشارکت در تامین اعتبار این پروژه و سایر پروژه های آبرسانی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امیدواریم که این حمایت ها همچنان ادامه داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید