بهترین رشتههای تحصیلی در کانادا برای اپلای کدامند؟

کار اصلی آنان مثل همه حسابداران دنیا تهیه اسناد مالی و ارائه توضیح یافته هایشان به مدیر است. دوره های کوتاه مدت کانادا بسیار متنوع هستند، از جملهی این دورهها، دورههای 1 ساله است که توسط دانشگاههای کانادایی ارائه میشوند. همان طور که گفته شد، شرکت های حسابداری متعددی در آلمان وجود دارد که به معنی پتانسیل بسیار بالای اشتغال برای حسابداران است. همانطور که گفته شد، از آنجا که آلمان جز کشور های صنعتی پیشرفته در دنیا محسوب می شود، درآمد حسابدار در آلمان از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است و این کشور هم در زمره بهترین کشور برای مهاجرت حسابداران قرار دارد. این رشته در المان به علت وجود شرکت های متعدد و اقتصاد فعال آن گزینه بسیار مناسبی برای مهاجرت می باشد.

همه چیز درباره ی مهاجرت به کانادا
کانادا جزو آن دسته از کشورهایی است که برای دریافت ویزا نیازی به مراجعه حضوری به سفارت کانادا را ندارد. حسابداران در امریکا با توجه به نوع کار و محیطی که در آن کار میکنند درامد متفاوتی دارند. در امریکا حسابداران به چند دسته تقسیم میشوند. متوسط حقوق سالانه حسابداران در سال ۲۰۱۹ معادل ۷۱۵۵۰ دلار بوده است. تعطیلات رسمی، روزهایی است که اکثر کارگران، از جمله پرستاران خانگی، می­ توانند در روز تعطیل حقوق دریافت کنند یا حق بیمه دریافت کنند، که می­ تواند حقوق اضافه کار باشد. در آمریکا و در حوزه حسابدرای مشاغل مختلف از جمله کمک حسابدار، حسابدار، مدیر یا سرپرست حسابداری، حسابدار ارشد، مدیر مالی و غیره در حوزه مالی و حسابداری در آمریکا وجود دارند. درآمد کمک حسابدار در آمریکا : متوسط درآمد بیست و نه هزار دلار تا چهل هزار دلار می باشد. درآمد مدیر مالی در آمریکا : متوسط درآمد از شصد و چهار هزار دلار تا صد و یازده هزار دلار مهاجرت به کانادا با گواهینامه پایه یک می باشد.

مهاجرت به کانادا در حال حاضر بررسی بازار کار آمریکا در حوزه مالی و حسابداری نشان می دهد حدود ۶۶ درصد از کارکنان حوزه مالی را زنان و ۳۴ درصد را مردان تشکیل می دهند. بر اساس آمار بدست آمده از دانشگاههای کانادایی تعداد دانشجویان بینالمللی در کانادا در سال ۲۰۱۷ میلادی، ۱۱ درصد افزایش یافته است. اگر بخواهیم آمار و ارقام ذکر شده را تا حد زیادی درست در نظر بگیریم می توان آمریکا را هم به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت حسابداران در نظر گرفت. حسابدارانی که قصد مهاجرت از کشور را دارند، آمریکا هم می تواند یکی از کشورهایی باشد که در زمره بهترین کشور برای مهاجرت حسابداران قرار بگیرد، زیرا طبق جدیدترین آمار سال ۲۰۱۶ متوسط درآمد سالانه حسابدار در آمریکا حدود ۴۷۹۳۶ دلار می باشد، که این مبلغ با توجه به سمت و میزان سابقه افراد کمی میتواند متفاوت باشد.

بر خلاف آمریکا که سیستم خدمات درمانی افراد بیبضاعت و بیکار را تحت پوشش ندارد، با وجود این که کانادا از نظر مالی تحت حمایت دولت فدرال است، اما خدمات درمانی اصلی را بهطور رایگان در اختیار شهروندان، افراد مقیم دائم، و پناهندگان قرار میدهد. متوسط درآمد سالانه کارشناس حسابداری در آمریکا با توجه به سابقه کاری متفاوت است. برای مهاجرت به سوئد باید تجربه کاری و مدرک تخصصی و همین طور تسلط به زبان این کشور را داشته باشیم. این موضوع سبب میشود که هر ساله عده زیادی از مردم از سرتاسر دنیا، برای مهاجرت کاری به کشور المان اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید