بهترین ردیاب آهنربایی بازار کدام است؟

یکی از استفادههای مهم دیگر آن ردیاب آهنربایی نظامی است، چون به راحتی میتوان این دستگاه را بر روی هر وسیلهای که برای ماموریت فرستاده میشود، چسباند و آن را ردیابی کرد. ردیاب خودرو آهنربایی برای کنترل خودروهای خدماتی نظیر آمبولانس، خودروهای آتشنشانی و نظامی نیز میتواند انتخاب مناسبی باشد. باتری داخلی این نوع ردیاب، بدون نیاز به متصل شدن به برق خودرو، بسته به اینکه چه نوع باتری در ردیاب کار گذاشته شده باشد و یا اینکه بیشتر در حالت آفلاین کار کند و یا در حالت آنلاین، میتواند از حداقل ۴ روز تا حداکثر ۴ ماه شارژ را نگه دارد.

شما میتوانید در حالت آنلاین از این اطلاعات استفاده کنید. در موسسات اجاره خودرو و شرکت های حمل و نقل جهت کنترل پرسنل استفاده می شود و افراد می توانند در صورت لزوم ردیاب را از یک خودرو جدا کرده و به خودروی دیگر بچسبانند. ردیابی با دقت، سرعت بالا و همچنین قابلیت نصب راحت، کاربردهای این ردیاب خودرو را گستردهتر کرده است. ردیاب آهنربایی GP023 A بهترین جی پی اس آهنربایی بازار با قابلیت یکماه ردیابی آنلاین و سه روز تست رایگان دارای ویژگی های پیشرفته و ساختار محکم و قوی با عمر باتری طولانی مدت بوده که با استفاده از سه سیستم موقعیت دهی LBS ، GPS و wifi موقعیت دقیق خود را ارسال می نماید.

از ردیاب آهنربایی به عنوان ردیاب شخصی آهنربایی و همچنین کنترل و ردیابی وسایل با ارزش خانه که احتمال دزدیده شدن آنها هست هم میتوانید استفاده کنید. در ردیاب خودرو آهنربایی هم، درست مانند ردیابهای سیمی و ردیاب خودرو ماهوارهای، GPS به عنوان بخشی از دستگاه ردیاب، امکان ردیابی آفلاین را برای شما فراهم میسازد. عمدهی تفاوت ردیابهای مغناطیسی در میزان نگهداری شارژ باتری آنهاست. هرچقدر میزان نگهداری شارژ در این نوع ردیاب بیشتر باشد کارایی بالاتر ئ بهتری خواهد داشت. نصب این ردیابها به وسیله آهنربایی است که در بدنهی این ردیاب خودرو تعبیه شده است.

ردیاب آهنربایی GP023 A ضدآب بوده و در سخت ترین شرایط نیز به کارخود ادمه می دهد. امکان تعریف محدودهی جغرافیایی مجاز (geofence) برای ردیاب خودرو آهنربایی وجود دارد. برای اتصال ردیاب آهنربایی خودرو بهتر است مکانهایی را انتخاب کنید که جلوی چشم نباشد و در عین حال بهراحتی ردیاب آهنربایی خودرو اصفهان هم پیدا نشود. از طرفی اجارهی ردیاب خودرو آهنربایی، ارزان است و همین امر هم بستری مناسب برای سودجویان و شیادان است که بتوانند به راحتی خودرو را ردیابی کرده و با کسب اطلاع از رفت و آمد آن شخص، در جایی خلوت اقدام به دزدی یا آسیب زدن به فرد کنند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب آهنربایی چیست لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید