بهترین جستجوگرها ابزار 2014

[ad_1]

با وجود این های مختلف به روز رسانی های انجام شده توسط گوگل سئو هنوز زنده است در سال 2014 و به نظر نمی رسد به توقف در هر زمان به زودی. پس چه هستند بهترین ابزار در سال 2014 و به همین دلیل شما باید در نظر با استفاده از آنها ؟ ادامه خواندن این مقاله به منظور رسیدن به برخی از بینش در مورد این موضوع.

Moz Toolbar

با روابط عمومی به روز رسانی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر نامنظم مهم است که بازاریابان پیدا کردن راه های دیگر برای ارزیابی کیفیت از سایت های است که آنها در برخورد با. این است که در آن Moz Toolbar می آید در دستی. نوار ابزار فراهم می کند انواع مختلفی از شاخص های است که کمک خواهد کرد که شما تعیین اینکه آیا یک سایت است که ارزش گرفتن یک لینک از. دامنه اقتدار و صفحه اقتدار هستند و دو تا از مهم ترین شاخص های که به شما خواهد شد با استفاده از به طور مداوم.

Ahrefs

این است یکی دیگر از ابزار بزرگ وقتی که می آید به بررسی ارتباط عمیق داده است. همراه با Majestic SEO این است که دو تا از بهترین ابزارهای وقتی که می آید به گرفتن اطلاعات در یک دامنه و یا تجزیه و تحلیل رقیب خود backlink مشخصات. بنابراین دفعه بعد که شما به فکر خرید یک کاهش یافته و دامنه یا سایت شما ممکن است بخواهید به استفاده از Ahrefs برای بهتر نشانه ای از لینک های ورودی.

Buzzstream

آیا شما یک مقدار زیادی از کمک رسانی? شما باید برای تماس با مدیران سایت به طور منظم ؟ اگر این مورد است, Buzzstream ابزار برتری همتراز. شما خواهد بود قادر به نگه داشتن تمام اطلاعات تماس با مدیران سایت ارتباط برقرار کردن با, همراه با لینک به سایت خود را. این ابزار شما را با ارائه ویژگی های مختلف از جمله اکتشاف برای لینک ها و تجزیه و تحلیل آن لینک کلیک کنید. چه جالب با Buzzstream است که تمام داده ها باقی می ماند در یک محل و کمک به هنگامی که آن را به تصمیم گیری. قطعا توصیه می شود برای تمام کسانی که می خواهند به SEO بازی جدی است.

جیغ, قورباغه

اگر شما جدی در مورد خود را بر روی صفحه بهینه سازی و سپس این یک ابزار است که شما نیاز به استاد در سال 2014. جیغ, قورباغه اجازه خواهد داد که شما برای پیدا کردن مطالب تکراری در صفحه خود ایجاد توضیحات متا و ایجاد عمق SEO audit از صفحه خود را. این ابزار به خزیدن سایت شما و ارائه شما با هر یک در صفحه خطا است که ممکن است صدمه زدن به خود را رتبه بندی.

این فقط یک لیست کوتاه از بهترین ابزار های SEO در سال 2014. وجود دارد مقدار زیادی از دیگران در خارج وجود دارد و مهم این است که سعی کنید آنها را برای دیدن اینکه آیا آن را متناسب با نیاز شما و نیاز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید