بسته ارزاق معیشتی برای خانوارهای مناطق کم برخوردار استان تهیه شد

[ad_1]

ایسنا/خراسان رضوی مسئول شورای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: بسته ارزاق معیشتی به همت دانشگاهیان این استان در قالب پویش «نیکوکاری دانشگاهیان» برای خانوارهای مناطق کم برخوردار استان تهیه شد.

حجت‌الاسلام احمد ترابی در روز چهارشنبه، 3 اردیبهشت گفت: این پویش با همکاری رؤسا و دانشگاهیان این استان برای خدمت‌رسانی به افرادی که با شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند، راه‌اندازی شده است.

وی افزود: با شیوع کرونا، دانشگاهیان در قالب گروه‌های جهادی و تشکیلاتی سعی در فراهم آوردن اقلام بهداشتی برای کمک به کادر درمان و افراد در معرض ویروس کرونا کردند که تهیه بسته معیشتی نیز به این حرکت خداپسندانه افزوده شد. در این راستا ۵۰۰ بسته هر یک به ارزش تقریبی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال شامل یک کیسه برنج ۱۰ کیلویی، یک عدد تن ماهی، یک قالب پنیر، ۲ بطری روغن مایع، حبوبات و صابون مایع تهیه شده که در روستاهای این استان توزیع می‌شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی حسینی مطلق، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد نیز تصریح کرد: با تأکید مقام معظم رهبری برای کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد، جمعیت دانشگاهیان استان خراسان رضوی وارد عمل شده تا علاوه بر رسالت خود در راه علم و تحقیق، به کمک افراد نیازمند نیز بشتابد.

وی افزود: به همین دلیل بیشتر بر حاشیه شهر مشهد و افرادی که از کمک‌های سایر مراکز مغفول مانده‌اند، تمرکز شده است تا این بسته‌ها به صورت آبرومند و هدف‌گذاری شده به دست آن‌ها برسد. برای اولین مرحله امروز ۵۰۰ بسته کمک معیشتی تهیه شده که توسط دانشگاهیان به در منازل این افراد برده می‌شود و این حرکت در ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید