برگزاری ویژه برنامه «فراتر از خورشید» در گیلان

[ad_1]

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: ویژه‌برنامه‌های سی ویکمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با عنوان «فراتر ازخورشید» برگزار ‌می‌شود.

اسفندیار ضیایی در جمع خبرنگاران، از برگزاری ویژه‌برنامه‌های سی ویکمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با عنوان «فراتر از خورشید» خبر داد و اظهار کرد: ماناسازی اندیشه‌های بنیاگذار کبیر انقلاب اسلامی و بازنمایی سیره عملی امام خمینی(ره) برای نسل کودک و نوجوان از جمله اهداف برگزاری این ویژه‌برنامه‌ها به شمار ‌می‌رود.

وی توجه همزمان به فعالیت‌های میدانی و بهره‌گیری از فضای مجازی را از جمله شاخصه های ویژه‌برنامه‌های سی‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عنوان کرد و از همراهی همکاران ستادی و مراکز فرهنگی و هنری این نهاد در آشناسازی آینده‌سازان ایران اسلامی در این مسیر خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با تاکید بر لزوم بازخوانی اندیشه های امام راحل، تصریح کرد: فضاسازی متناسب با این ایام، برپایی نمایشگاه آثار امام خمینی(ره) و انقلاب در مراکز ‌فرهنگی و ‌هنری و انتشار فیلم و عکس فعالیت‌های مربیان و اعضای این مجموعه در فضای مجازی از دیگر اقدامات است.

ضیایی خاطرنشان کرد: مسابقه ادبی «دل‌نوشته‌هایی به امام(ره)» و معرفی وقایع قیام خونین پانزده خرداد سال ۴۲ بر بستر فضای مجازی نیز توسط کانون گیلان برگزار می شود.

وی نقش و جایگاه رهبر فقید انقلاب اسلامی در بارورسازی اندیشه‌های باورمندان و هدایت آزادی خواهان عالم در مسیر نیل به اهداف خداپسندانه را خاطرنشان کرد و یادآور شد: تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) به ویژه برای نسل کودک و نوجوان از اولویت‌های تمامی افراد جامعه است و برهمین اساس نیز از همراهی و همگامی تمامی دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم‌نهاد استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید