بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات

علاوه بر امکان ردیابی دقیق، با استفاده از جی پی اس حیوانات GK130 می توانید صدای محیط را هم شنود کنید. از کاربردهای مهم این ردیاب ها استفاده از آن توسط فروشنده های سگ ها و گربه ها و یا دیگر حیوانات است . با خرید یک عدد ردیاب حیوانات خانگی کوچک و سبک دیگر نگران امنیت حیوان خود نباشید.

پس جای تعجب ندارد اگر بگوییم تأمین مایحتاج حیوانات خانگی و توسعه ردیاب حیوانات از شغلهای ضروری در کشور ما خواهد بود. در زمان نگهداری از حیوانات، تأمین امنیت آنها به اندازه تأمین سلامتشان اهمیت دارد. ثبت میکند و میتوان از آنها گزارشات دقیق تهیه کرد. حتی می توان آنها را مانند قلاده به گردن حیوان بست. این ردیاب ها به راحتی به قلاده حیوانات خانگی قابلیت نصب دارد. مدل دوم ردیاب سگ و ردیاب گربه ، ردیاب رایج قلاده ای حیوانات است که براحتی به دور گردن سگ و گربه نصب شده و با هر بار شارژ کردن حدود 3 روز میتوانید از ردیاب قلاده ای گربه استفاده نمایید.

ردیاب حیوانات فقط برای سگ و گربه مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ بلکه برای حیوانات نژاد دار و اصیل مانند اسب های مسابقه و سوار کاری، پرنده های گران و نایاب نیز استفاده می شود. ردیاب کوچک و قوی GR600 بهمنظور داشتن کاربردهای گسترده دارای قابلیت آهنربایی نیز هست. این نوع ردیاب دارای یک میکروفون داخلی با کیفیت می باشد که امکان شنود صداهای فضای محیط پیرامون را با کیفیت بالا به وجود آورده است.

خصوصا که گاها حیواناتی که افراد در محیط زندگی خود نگهداری می کنند دارای قیمت بسیار بالایی هم هستند. اگر هم از حیوانات زینتی در خانه خود نگهداری کنید حتما همیشه یکی از نگرانی های شما فرار کردن، گم شدن و یا به سرقت رفتن این حیوانات است. انجمن ها و سازمان های زیادی وجود دارند که به صورت خیریه در نگهداری و ایجاد سرپناه برای حیوانات بی سرپرست اقدام می کنند که می توان از این ردیاب ها در جهت نگهداری و کنترل راحت تر این حیوانات استفاده کرد. کلی ترین و مهم ترین نکته آن است که باید مسئولیت پذیر باشید و متعهدانه به نگهداری و تربیت حیوان خود توجه کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید ردیاب کوچک حیوانات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید