بررسی رقابت کلمه کلیدی با استفاده از گوگل

[ad_1]

بنابراین شما می خواهید صفحه وب خود را به نظر می رسد در بالای نتایج گوگل. بله ما همه می خواهم که به این معنی مقدار زیادی از ترافیک رایگان! اما این کار آسانی نیست. وجود دارد بسیاری از متغیرهای درگیر است. یکی از آنها این است که میزان صفحاتی که کلمات کلیدی مشابه به عنوان مال شما. به عبارت دیگر صفحات بیشتر با هدف قرار دادن عبارت کلمه کلیدی خود را سخت تر از آن خواهد شد برای مقاله خود را به نظر می رسد در صفحه اول نتایج گوگل. خوب است که تحقیقات کلمه کلیدی خود را کلیدی برای موفقیت است. متاسفانه بهترین ابزار تحقیقات کلمه کلیدی وجود دارد هزینه برای کسانی که فقط شروع کسب و کار آنلاین خود. در این مقاله من به شما نشان دهد که چگونه به تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از Google Keyword Planner و ارزیابی رقابت با استفاده از Google در جعبه جستجو.

گرفتن اعداد حقیقی

هنگامی که شما گوگل چیزی در این موتور جستجو قادر به نمایش تمام نتایج در یک صفحه. حتی اگر آن را می تواند بسیار ناراحت کننده برای شما را به حرکت از طریق بسیاری از نتایج جستجو. ما معمولا در نگاه اول نتایج و چشم پوشی از بقیه مگر ما می توانیم پیدا کردن پاسخ این است که ما به دنبال. در آن صورت ما هر دو نگاه بیشتر پایین یا تصحیح ما شرایط جستجو. اما من کاملا مطمئنم که شما نمی خواهد به عنوان خوانده شده هر یک از 102,234 نتایج در دسترس است! است که چرا همه رقابت برای نقاط غیر این صورت صفحه خود را به خاک سپرده خواهد شد که در آن هیچ کس هرگز آن را پیدا کنید.

گوگل در برابر یک چالش بزرگ است که به تصمیم می گیرید چه چیزی صفحات بیشتر مربوط به کاربر. اگر گوگل شروع به نمایش زباله به کاربران خود, به زودی, هیچ کس نمی خواهد با استفاده از گوگل دیگر. من فکر می کنم که گوگل در حال انجام یک کار فوق العاده برای مرتب کردن مطالب و نشان دادن مناسب ترین و معتبر هستند. از نفرین من دوست دارم که صفحه من ذکر شده در شماره 1, اما من فکر می کنم این منصفانه است که بهتر و بیشتر مربوط به یک اشغال آن محل.

ببخشید من دوست دارم به صحبت کردن. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما انجام یک جستجو در گوگل. من قصد دارم برای انتخاب یک عبارت کلمه کلیدی که من فکر می کنم را به من بسیار کمی نتایج جستجو: “چگونه به منظور جلب چهره میمون”. من وارد این عبارت را در کادر جستجوی Google برای دیدن آنچه که من دریافت کنید. توجه کنید که من نوشتن این عبارت با علامت نقل قول چرا که من می خواهم برای پیدا کردن صفحاتی که حاوی آن عبارت دقیق. در بالای صفحه وجود دارد که شما می توانید پیدا کردن اطلاعات زیر:

1500 نتیجه (0.53 ثانیه)

من واقعا فکر نمی کنم که وجود دارد از 1500 صفحات شامل عبارت “چگونه به منظور جلب چهره میمون”. این فقط یک تخمین به شما داده می شود به این دلیل که موتور جستجو در حال رفتن به رفتن را از طریق هر صفحه به شما دقیق حساب کند. در پایین صفحه از این مثال خاص وجود دارد که تنها 3, صفحات, که بدان معنی است که وجود دارد کمتر از 30 نتایج در دسترس است. چرا که هر صفحه دارای 10 نتایج 3 * 10 = 30.

شما می توانید تایید این رفتار با رفتن به آخرین صفحه. در حال حاضر شما می توانید اطلاعات زیر به نظر می رسد در بالای صفحه:

صفحه 3 از 22 نتیجه (0.41 ثانیه)

وای تنها 22 نتایج. همانطور که می بینید, این امر می تواند نسبتا آسان برای نوشتن یک صفحه می شود که شماره 1 نقطه به دلیل وجود تعداد بسیار کمی از صفحات رقابت برای این کلمه کلیدی خاص. البته شما می خواهم برای بررسی اگر وجود دارد مردم در جستجوی این عبارت در غیر این صورت نمی توان آن را به ارزش تلاش. بیشتر از ما بیشتر است که 10 صفحه از نتایج جستجو. آن را به یک زمان طولانی برای پیدا کردن آخرین صفحه برای پیدا کردن دقیق تعداد. اما در اینجا یک میانبر. نوشتن کد زیر در جعبه URL (نه کادر جستجوی Google):

https://www.google.com/search?pws=0&as_epq=how+به+قرعه کشی+میمون+چهره&start=990

متوجه نشانه به علاوه بین کلمات. و شروع پارامتر می گوید گوگل نمایش نتایج: شروع از 990th مورد. از آنجا که کمتر از 990 نتایج گوگل را به شما آخرین صفحه با دقیق تعداد نتایج در بالا. گوگل هرگز نمایش بیش از 1000 نتایج. و این است که چگونه شما را بررسی رقابت برای آن کلمه خاص.

دستی پژوهش و کلمه کلیدی گام به گام

بنابراین در حال حاضر شما ممکن است تعجب که چگونه به درخواست این تکنیک در وضعیت دنیای واقعی. فقط این مراحل را دنبال ساده:

  1. دریافت ایده های کلیدی از Ad-کلمات کلیدی ابزار برنامه ریز. این برنامه رایگان و بسیار آسان برای استفاده. رفتن به تبلیغ-کلمات > > ابزار Keyword Planner > جستجو کلمه کلیدی جدید و گروه تبلیغاتی ایده های. پس از دریافت نتایج خود را به ایده های کلیدی tab. انتخاب کلمات کلیدی است که باید بین 50 تا 300 ماهانه جستجوهای اگر شما یک مبتدی.
  2. با استفاده از کد ارائه شده در بالا دریافت دقیق تعداد نتایج جستجو برای هر کلمه کلیدی شما یافت نشد با Keyword Planner. اقامت با کلمات کلیدی که زیر 100 نتایج به عبارت دیگر 10 صفحه.

این اعداد ممکن است به نظر می رسد بیش از حد پایین برای برخی از بازار. بسیاری از مردم نمی مراقبت در مورد کلمات کلیدی با ترافیک کم. اما در مورد آن فکر می کنم بهتر است به رتبه شماره 1 در چند کلمه کلیدی از نداشتن ترافیک در همه. البته, شما نیاز به هدف قرار دادن بسیاری از کسانی که کم رقابت عبارات. اگر شما در حال شروع کردن این است که بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است. شما را پیدا کنید که یک دسته کوچک موفقیت در اینجا یک وجود دارد را حفظ خواهد کرد شما انگیزه. سرخوردگی و شکست در آغاز چیزی است که باعث می شود بازار اینترنت را ترک کنید. هنگامی که شما بهتر در آن شما می توانید برای سخت تر کلمات کلیدی.

در خلاصه

ما آموخته اند که چگونه به استفاده از جستجو در گوگل به بررسی رقابت کلمه کلیدی. توصیه من ماندن با کلمات کلیدی با جستجوهای ماهانه بین 50 و 300 و با کمتر از 100 صفحات رقابت اگر شما یک مبتدی. شما همیشه می توانید سعی کنید بیشتر به چالش کشیدن کلمات کلیدی هنگامی که شما اصول استاد. من امیدوارم که شما از این مقاله لذت بردم و مشتاقانه منتظر شنیدن داستان های موفقیت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید