برخورد قضایی با واحدهایی که خودسرانه فک پلمب کنند

[ad_1]

ایسنا/همدان دادستان اسدآباد گفت: با واحدهای صنفی که بدون نامه اتاق اصناف شهرستان و خودسرانه اقدام به فک پلمب کنند، به ناچار برخورد قضایی خواهیم بود.

علیرضا سلطانی متهور یکشنبه ۲۴ فروردین در ستاد پیشگیری از بیماری کووید۱۹ که با حضور نمایندگان اتحادیه های اصناف شهرستان اسدآباد برگزار شد، اظهار کرد: ار مغازه ها و واحدهایی که  در طرح فاصله گذاری هوشمند قرار است تعطیل باشند انتظار داریم همچنان رعایت کرده و  سعه صدر داشته و مردم را به زحمت نیندازند.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم در بحث  فاصله گذاری اجتماعی تصریح کرد:واحدهایی که فعالیت خود را از روز گذشته آغاز کرده اند حتما وظایف پروتکل اعلام شده را آویزه گوش کنند.

فرماندار اسدآباد هم از مشارکت ۹۰ درصدی اسدآبادی ها در بحث پویش «در خانه می مانیم» در ایام طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: حدود ۹۹ درصد جمعیت اسدآباد از طریق خوداظهاری غربالگری شده اند و در حال حاضر در بخش کرونایی شهرستان یک مورد مثبت کرونایی و هشت مورد مشکوک بستری هستند و ۸۵ درصد از مبتلایان به کرونا شهرستان بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.

مجید درویشی با اشاره به رتبه ششم اسدآباد در بحث بیماران کرونایی در سطح استان تصریح کرد: شهرستان اسدآباد دارای ۱۰ هزار راننده و کمک راننده بوده و بر اساس آمار روزانه بیش از ۱۸۰۰ خودرو از این مسیر ترانزیتی در حال تردد هستند که آمار بیماران کرونایی و مهار وضعیت بیماری در شهرستان نشان از زحمات کلیه همکاران، دانشکده، ستاد مقابله با کرونا شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه باجرای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و فعال شدن مشاغل کم خطر از روز گذشته لازم است که واحدهای فوق موارد پروتکل بهداشتی را رعایت کنند، اظهار کرد:در رابطه با خسارت های وارد شده به مشاغل در ایام  تعطیل شدن بازار قطعا دولت تمهیدات لازم را برای جبران شرایط تعطیل شده در نظر خواهد گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید